• Company of Heroes Complete Pack
Company of Heroes Complete pack obsahuje kromě základní hry Company of Heroes také 2 hodnotné datadisky Opposing Fronts a Tales of Valor
Company of Heroes je titul od týmu Relic Entertainment postavený na interně vyvinutém Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa.
Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer kampaně absolvuje řadu nezapomenutelných bitev včetně invaze v Normandii. Hra nabídne kompletně zničitelné herní prostředí a pokročilou týmovou AI, díky níž členové hráčovi jednotky připomínají myslící bytosti a ne loutky snažící se marně plnit dané rozkazy.
Company of Heroes je také s podporu multiplayeru až pro 8 hráčů skrze LAN i internet.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Company of Heroes Complete Pack

  • 589 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 589

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Supreme Commander 2

Supreme Commander 2

Hra se odehrává 25 let po událostech z datadisku prvního dílu s názvem "Forged Alliance". Po porážce Seraphimů se všechny tři frakce (UEF, Cybran, Aeo..

213 Kč

Mockba to Berlin

Mockba to Berlin

Mockba to Berlin vás vtáhne na nejkrvavější bojiště druhé světové války. Připravte se na obléhání Stalingradu , útok na Moskvu, Leningrad, Sevastopol,..

94 Kč

Tropico 4 Special Edition

Tropico 4 Special Edition

Speciální edice navíc obsahuje: - Ostrov Isla Nublar - Kostým El Presidente (Luchador) - 50 nových achievmentů Svět se neustále mění a Tropico, budova..

157 Kč

Cities Skylines Mass Transit

Cities Skylines Mass Transit

Mass Transit je nejnovějším rozšířením hře měst: Panoramata, oceněnou hru v budově města, a přidává řadu nových systémů do hry, pomoc občanům cestovat..

213 Kč

Poslední zobrazené

Company of Heroes Complete Pack

Company of Heroes Complete Pack

Company of Heroes Complete pack obsahuje kromě základní hry Company of Heroes také 2 hodnotné datadisky Opposing Fronts a Tales of ValorCompany of Her..

589 Kč Cena bez DPH: 589 Kč

Platební možnosti

Imagem