• Company of Heroes Complete Pack
Company of Heroes Complete pack obsahuje kromě základní hry Company of Heroes také 2 hodnotné datadisky Opposing Fronts a Tales of Valor
Company of Heroes je titul od týmu Relic Entertainment postavený na interně vyvinutém Essence Enginu, jež hráči nabídne skoro filmový zážitek umocněný užitím reálné fyziky a detailním zpracováním válkou postiženého světa.
Hráč převezme kontrolu nad jednotkou Able Company, s níž v rámci dramatické singleplayer kampaně absolvuje řadu nezapomenutelných bitev včetně invaze v Normandii. Hra nabídne kompletně zničitelné herní prostředí a pokročilou týmovou AI, díky níž členové hráčovi jednotky připomínají myslící bytosti a ne loutky snažící se marně plnit dané rozkazy.
Company of Heroes je také s podporu multiplayeru až pro 8 hráčů skrze LAN i internet.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Company of Heroes Complete Pack

  • 589 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 589

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Hearthstone league of Explorers

Hearthstone league of Explorers

Hearthstone rozšíření League of Explorers přináší nové karty, hrací desku, heroický režim, výzvy pro všechna povolání a novou vlastnost karet "Discove..

799 Kč

Civilization VI

Civilization VI

Slavná série Civilization v roce 2016 slaví 25. výročí vzniku, a ku té příležitosti přichází její šesté pokračování. Opět stanete proti nejslavnějším ..

426 Kč

Elven Legacy Collection

Elven Legacy Collection

Elven Legacy Collection obsahuje:Hru Elven Legacy,Rozšíření Elven Legacy: Magic,Rozšíření Elven Legacy: Ranger,Rozšíření Elven Legacy: SiegeElven Lega..

245 Kč

Europa Universalis 4 Third Rome

Europa Universalis 4 Third Rome

Cesta do Tsardomu je tvá! Third Rome je rozšiřující dodatek ke hře Europa Universalis IV s novými herními funkcemi pro Ruskou říši!Balíček se zaměřije..

236 Kč

Poslední zobrazené

Company of Heroes Complete Pack

Company of Heroes Complete Pack

Company of Heroes Complete pack obsahuje kromě základní hry Company of Heroes také 2 hodnotné datadisky Opposing Fronts a Tales of ValorCompany of Her..

589 Kč Cena bez DPH: 589 Kč

Platební možnosti

Imagem