• Crusader Kings II Jade Dragon
Crusader Kings II: Jade Dragon ti umožní komunikovat s Čínou kvůli ochraně a technologickým zázrakům. Ale možná budeš muset čelit jejímu hněvu v podobě rebelů a invaze. Nové možnosti hry zahrnují i nový systém podrobenosti, čínských obchodníků a spoustu dalších zajímavostí, které vdechnou oblastem Transoxanie a Indie nový život v podobě překvapení a výzev i pro ty nejostřílenější vládce.Jedná se o datadisk a k jeho aktivaci je zapotřebí je vlastnit základní hru Crusader Kings II v platformě Steam.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Crusader Kings II Jade Dragon

  • 404 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 403

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Europa Universalis IV Art of War

Europa Universalis IV Art of War

Ovládněte umění války!Paradox Development Studios zvedají sázky nejnovějším, třetím datadiskem pro Europa Universalis IV – The Art of War. Tento datad..

264 Kč

Warhammer 40,000 Gladius Relics of War

Warhammer 40,000 Gladius Relics of War

Gladius Prime byl dříve planetou míru. Nyní však na něm zuří nepopsatelná válka!Warhammer 40,000 Gladius Relics of War nás zavede do světa teroru a ná..

952 Kč

Overlord 2

Overlord 2

V pokračování fantasy akce Overlord II, se již budete pohybovat pouze na hranici zla, podrobovat si celé vesnice s nebohými vesničany jako poddanými n..

120 Kč

Might and Magic Heroes VI

Might and Magic Heroes VI

Might & Magic Heroes VI se odehrává roku 564 letopočtu Sedmého draka. Jedná se o dobu druhého zatmění Krvavého měsíce a dobu povstání Kha-Beletha, pán..

241 Kč

Poslední zobrazené

Crusader Kings II Jade Dragon

Crusader Kings II Jade Dragon

Crusader Kings II: Jade Dragon ti umožní komunikovat s Čínou kvůli ochraně a technologickým zázrakům. Ale možná budeš muset čelit jejímu hněvu v podob..

404 Kč Cena bez DPH: 404 Kč

Platební možnosti

Imagem