• Elven Legacy Magic
Éra prastarých Elfů spěje ke konci. Neúnavné vlny démonické magické energie spuštěné smrtí démona Farrakha se rozmohla ve světe a nyní rozsáhla svobodného města Sylent. Bezmocní Mistři Akademie Magie jsou pomalu, ale jistě vedeni k šílenství. Svatá Inkvizice inspirována kleriky království New Tixus podniká rychlé akce a snaží se vyhrát zdánlivě bezmocný boj o záchranu světa před temnotou a šílenstvímStíny zkázy začínají pronikat horizontem, jakmile mocný mág lidské rasy poodkryje temné a mocné tajemství datované do skoro zapomenuté éry elfské rasy.Nicméně Elfové nesmí dovolit, aby tyto zakázané vědomosti padly do nepovolaných rukou a ohrozit tak celý svět. Poprvé za mnoho stolení musí tato prastará rasa vystoupit ze zapomenutí a ovlivnit klíčové události v zemi lidí. S cílem konfrontovat zběhlého mága vyslala elfská rada starších kouzelnici Gilwen a hraničáře Seagata. Jejich důvěra i přátelství bude brzo podrobeno nelehké zkoušce.Hlavní vlastnosti DLC: 15 nových kampaň misíNový hrdina & návrat starého – Runic Dward Mage, Gilven, Master Brennocknové taktické zkušenosti, armády vyvolaných nestvůr a dwarfské runyMocné nové kouzla a artefakty s drastickým efektam na každou taktickou situaci, pokud se použijí správně.BONUSOVÉ mise, které rozvíjí příběhy hrdinů Z “Elven Legacy” and “Fantasy Wars”

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Elven Legacy Magic

  • 81 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 81

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

A Game of Dwarves

A Game of Dwarves

Trpaslíci patří k nejpopulárnějším hrdinům fantasy ság, přesto si jen málokdy získají hlavní roli v počítačových hrách. To se rozhodla změnit společno..

129 Kč

Piráti a Bukanýři

Piráti a Bukanýři

Kdo by neznal Jacka Sparrowa, slavného pirátského kapitána z filmové série Piráti z Karibiku? Jestli by sis chtěl vyzkoušet, jaké to je mít vlastní lo..

94 Kč

Civilization V GOTY Edition

Civilization V GOTY Edition

V pořadí již páté pokračování slavné serie Civilization - tentokrát v nové 3D grafice se spoustou novinek.Hra od 2K Games přináší hexagonové pole, kte..

365 Kč

Company of Heroes 2 The British Forces

Company of Heroes 2 The British Forces

Company of Heroes 2: The British Forces je novým samostatným přídavkem pro více hráčů této uznávané značky druhoválečných strategií. Tato armáda předs..

341 Kč

Poslední zobrazené

Elven Legacy Magic

Elven Legacy Magic

Éra prastarých Elfů spěje ke konci. Neúnavné vlny démonické magické energie spuštěné smrtí démona Farrakha se rozmohla ve světe a nyní rozsáhla svobod..

81 Kč Cena bez DPH: 81 Kč

Platební možnosti

Imagem