• Empire Total War + Napoleon Total War
Kompilace dvou nejúspěšnějších her ze série Total War obsahují kompletní hry + DLC a bonusy k nim!!
Obsahuje:
Empire: Total War - plná verze
The Warpath Campaign
The Elite Units of the West
The Elite Units of America
The Elite Units of the East

Napoleon: Total War - plná verze hry
The Peninsular Campaign
The Coalition Battle Pack

Empire: Total War - je nástupcem slavné strategické série Total War zasazený tentokrát do 18. století, to si také fanoušci této série přáli ze všeho nejvíce. A tak si užijete dobu průmyslové revoluce, soupeření o ovládnutí východních cest, boj o nezávislost na americkém kontinentu a bitvy na souši, ale nově také na moři. Plně 3D bitvy na moři si prožijete v sérii vůbec poprvé. Boj by měl vypadat asi takto - na nepřítele vystřelíte kanónem a jste-li dostatečně blízko, zaháknete jeho loď a vyřídíte si to s posádkou ručně. Tahový mód by měl znovu doznat určitých vylepšení v obchodu, diplomacii a špionáži. "Tahovat" budete nejen na mapě Evropy a Severní Ameriky, ale také v Indii. Hra by měla nabízet kolem padesáti státních útvarů, chybět nebude Británie, Amerika, Švédsko, Polsko-litevská unie atd.
Napoleon: Total War - Hra se zaměří na postavu slavného francouzského vůdce Napoleona, od jeho vzestupu k moci až k porážce u Waterloo. Páteř hry bude samozřejmě tvořit sólová kampaň, tentokrát rozdělená na tři části, podstatně kratší než byly mise v předchozím dílu Empire: Total War. Jako první se podíváte do Itálie během let 1796-1797, kde se slavný vojevůdce proslavil a namísto toho, aby odrazil útok rakousko-uherské říše, jednoduše ji zdecimoval a se vší slávou se pak vrátil do Francie. Vaším cílem zde bude nepřítele zahnat až tak daleko, abyste mohli vpadnout do Vídně. Druhá část kampaně vás vezme na Blízký východ v letech 1798-1801, kde se s Napoleonem pokusíte dobýt Alexandrii. A konečně na závěr se dění přesune zpět do Francie, kde bude slavný vojevůdce mezi lety 1805-1812 usilovat o to, aby realizoval svůj sen o dobytí celé Evropy. Na jejím začátku bude mít Francie výtečnou pozici, ale čím víc se bude rozpínat, tím spíš se proti ní semknou nepřátelé. Napoleonská doba sice dvakrát nevynikala památnými bitvami na moři, tvůrci se je přesto rozhodli do hry zařadit. Aby také ne, když si s nimi minulý rok dali takovou práci, že. Naštěstí nepůjde jen o přímou kopii těch střetů z posledního dílu série - jedna novinka za všechny, nově budete moci lodě opravovat přímo během bitvy. Finální úkol hry totiž bude znít: dobýt celou Evropu a nechat svá vojska pochodovat všemi hlavními městy. Myslíte si, že to u Waterloo zvládnete lépe než Napoleon?

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Empire Total War + Napoleon Total War

  • 236 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 235

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Sengoku

Sengoku

Japonsko, rok 1467. Právě začíná období válčících států. Nadvláda šogunátu Ašikaga se hroutí a mnoho významných rodů cítí možnost vlastního mocenského..

73 Kč

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition

Sběratelská edice hry Warhammer: Vermintide 2 obsahuje:Hru Warhammer: Vermintide 2Oficiální soundtrackTapety na plochuHeraldické skiny HelgmartRámeček..

774 Kč

Total War ROME

Total War ROME

Total War Rome, úspěšné pokračování Medieval: Total War. Tentokrát se hra přesunula do období starověkého Říma, kde budete bojovat s ostatními národy ..

157 Kč

Jaina Heroes of the Storm

Jaina Heroes of the Storm

Zakoupením získáte Assassin postavu Jaina Proudmoore.Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard postavy. Budete si budovat..

118 Kč

Poslední zobrazené

Empire Total War + Napoleon Total War

Empire Total War + Napoleon Total War

Kompilace dvou nejúspěšnějších her ze série Total War obsahují kompletní hry + DLC a bonusy k nim!!Obsahuje:Empire: Total War - plná verzeThe Warpath ..

236 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Platební možnosti

Imagem