• Europa Universalis IV Rights of Man
Dodatek Rights of Man jde ještě více do hloubky a přidává další podrobnosti k mnoha funkcím hry. Nová rozhodnutí, větší možnosti přizpůsobení a přidané osobnostní rysy, to jsou jen některé z novinek přidaných do bestselleru o objevování, obchodu a dobývání. Speciální diplomatické dovednosti Velmoci mají nyní speciální diplomatické dovednosti: Nedovol, abys zůstal pozadu ve svém rozvoji, když jsi zaneprázdněn expanzí, protože chceš využít výhod nových hrozeb a triků na svých sousedech. Osobnostní a charakterové rysy vládců a vojevůdců přidají Tvému národu bonusy nebo tě podpoří v bitvě. Rozdílné národy Královny mohou být generovány královskými manželstvími a slouží jako regentky, pokud nezletilý nástupce trůnu usedne na trůn. Poddané národy mohou získat podrobnější pokyny, jak postupovat v průběhu války. Fetišistické národy si můžou vybrat z mnoha kultů a objevit nové možnosti vedení válek a vzniku aliancí. Koptské národy budou muset chránit svou víru prostřednictvím ovládání svatých míst na celém Blízkém Východě. Další funkce - včetně nového systému frakcí pro revoluční republiky, jedinečná nová forma vlád Osmanské říše, schopnost abdikace, což umožňuje budování v poddanských státech a devalvaci peněz umožňující rychlé obohacení.Pro aktivaci je zapotřebí vlastnit základní hru Europa Universalis IV ve službě Steam

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Europa Universalis IV Rights of Man

  • 309 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 308

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Industry Manager Future Technologies

Industry Manager Future Technologies

Vždy jste snili o budování vlastního impéria a shromažďování obrovského množství peněz? Svět se rychle mění a druhá průmyslová revoluce je za rohem. S..

651 Kč

Guardians of Middle-earth Smaugs Treasure

Guardians of Middle-earth Smaugs Treasure

Aktivaci získáte:Exkluzivní relikvie, kterými když jste vybaveni, zvyšují in-game zlato a zkušenosti.80.000 zlata.Vyžaduje základní hru Guardians of M..

93 Kč

Empire Total War + Napoleon Total War

Empire Total War + Napoleon Total War

Kompilace dvou nejúspěšnějších her ze série Total War obsahují kompletní hry + DLC a bonusy k nim!!Obsahuje:Empire: Total War - plná verzeThe Warpath ..

236 Kč

Anno 2070 Deep Ocean

Anno 2070 Deep Ocean

Vědci, kteří se dlouhé roky ukrývali v hlubinách, nalezli konečně nevyčerpatelný zdroj energie: geotermální elektrárny. Nejmocnější nástroj expanze do..

449 Kč

Poslední zobrazené

Europa Universalis IV Rights of Man

Europa Universalis IV Rights of Man

Dodatek Rights of Man jde ještě více do hloubky a přidává další podrobnosti k mnoha funkcím hry. Nová rozhodnutí, větší možnosti přizpůsobení a přidan..

309 Kč Cena bez DPH: 309 Kč

Platební možnosti

Imagem