• Majesty 2 Collection
Obsahuje základní hru Majesty 2 a všechny DLC pro tuto hru. Hra Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim přepracovává celou řadu vlastností původní hry a přidává vše, co nesmí chybět hře v 21. století. Základní prvky prostupující celou hrou jsou okouzlující atmosféra a smysl pro humor z původní slavné strategie Majesty.
Hra pamatuje na stávající fandy hry a nově podněcuje jejich další zájem o tuto sérii, ale obrací se i na širší hráčské publikum, které se od dob vydání prvního dílu podstatně rozšířilo. Jádrem hry zůstává atmosféra, která přitáhla milióny hráčů z celého světa, ovšem nechybí také poutavé ovládání hry.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Majesty 2 Collection

  • 140 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 140

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

XCOM 2 War of the Chosen

XCOM 2 War of the Chosen

XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenami ověnčenou strategickou hru roku 2016.XCOM® 2: War of the Chosen přidává nový obsah v boji proti Adven..

578 Kč

Warlock 2 the Exiled

Warlock 2 the Exiled

Warlock 2, tahová strategická hra z prostředí fantasy války. Soupeření s Velkými mágy, posíláním mocných armád do prudkých bojů, ovládání starobylých ..

398 Kč

Empire Total War Collection

Empire Total War Collection

Empire: Total War Collection obsahuje následující tituly:Empire: Total WarEmpire: Total War - Elite Units of the West DLCEmpire: Total War - Elite Uni..

252 Kč

Heroes of the Storm Starter Pack

Heroes of the Storm Starter Pack

Startovní balíček obsahuje: Pět hrdinů: Zagara, Sonya, Li Li, Jaina, ZeratulSpeciální skin pro hrdinu Ronin ZeratulZlatého tygra: unikátní mount dostu..

213 Kč

Poslední zobrazené

Majesty 2 Collection

Majesty 2 Collection

Obsahuje základní hru Majesty 2 a všechny DLC pro tuto hru. Hra Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim přepracovává celou řadu vlastností původní hry a př..

140 Kč Cena bez DPH: 140 Kč

Platební možnosti

Imagem