• Men of War Assault Squad
Men of War: Assault Squad se od svých předchůdců liší v tom, že je především zaměřen na (kooperativní) multiplayer. Po kampani se slehla zem a místo ní je možno hrát Skirmish mód, který také přináší nové postupy.
Na mapě bojiště je rozmístěno několik strategických bodů, jejichž zabírání zrychluje možnost nákupu posil a odemyká nové jednotky, o které je možné požádat. Na výběr je z pěti stran - USA, Německo, Japonsko, SSSR a Commonwealth. Hra nabízí bojiště v Evropě, Africe a konečně i v Pacifiku.
Došlo také k vylepšení chování družstev, panceřování tanků, průraznosti munice, AI (která nyní pořádá promyšlenější protiútoky) a zavedení jednotek Hrdinů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Men of War Assault Squad

  • 73 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 72

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Army Men Trilogy

Army Men Trilogy

Trilogie her série Army Men... Air Attack - plastoví vojíčci útočí ze vzduchu. Sarge´s heroes - komando žoldáků hnědé armády napadlo rotu BravoR*T*S -..

94 Kč

Warhammer 40 000 Dawn of War II Master Collection

Warhammer 40 000 Dawn of War II Master Collection

Tento zvýhodněný balíček obsahuje:Warhammer 40,000 Dawn of War IIWarhammer 40,000 Dawn of War II RetributionWarhammer 40,000 Dawn of War II Chaos Risi..

309 Kč

Total War Shogun 2 Hattori clan pack

Total War Shogun 2 Hattori clan pack

Aktivaci získáte následující 4 bonusy:Exkluzivní klan nindžůExkluzivní historický bitevní scénářbitvu o NagašinoSpeciální zbroj pro avataraBonusové zk..

94 Kč

Cities in Motion 2

Cities in Motion 2

Pokračování populární strategické simulace Cities in Motion vás postaví před nelehký úkol - vybudovat efektivní dopravní systém virtuálního města.Opro..

120 Kč

Poslední zobrazené

Men of War Assault Squad

Men of War Assault Squad

Men of War: Assault Squad se od svých předchůdců liší v tom, že je především zaměřen na (kooperativní) multiplayer. Po kampani se slehla zem a místo n..

73 Kč Cena bez DPH: 73 Kč

Platební možnosti

Imagem