• Port Royale 3
Vynikající strategická série Port Royale se rozrůstá o další, v pořadí již třetí díl. Děj hry vás zavede do Karibiku v 17. století. Vy si budete moci opět vybrat, za koho že budete ve hře vystupovat. Můžete hrát za hrdinného kapitána, vychytralého obchodníka nebo za piráta. Je logické, že průběh hry se bude odvíjet podle toho, kterou postavu si zvolíte.
O nadvládu nad nově vznikajícími koloniemi bojují Angličané, Španělé, Francouzi a Holanďané. Jako obchodníci budete usilovat o pokoření soupeřů chytrým obchodováním, zřizováním obchodních cest, budováním továren a rozvojem měst. Dobrodruzi mezi vámi si ponejvíce užijí námořních bitek, ať už jako kapitáni nebo piráti. Budete dobývat města a přístavy, lovit za odměnu zločince a snažit se získat nadvládu nad Novým světem pomocí pevné ruky a strachu z ní.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Port Royale 3

  • 281 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 280

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

15x Hearthstone Whispers of the Old Gods

15x Hearthstone Whispers of the Old Gods

15 karetních balíčků Sady Whispers of the Old Gods v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Na tyto balíč..

679 Kč

Sid Meiers Civilization V Wonders of the Ancient World Scenario Pack MAC

Sid Meiers Civilization V Wonders of the Ancient World Scenario Pack MAC

Wonders of the Ancient World Scenario Pack přidává do hry Sid Meier’s Civilization V tři nové divy světa: Mausoleum v Halicarnassu, sochu Dia a Artemi..

130 Kč

Blackguards

Blackguards

Blackguards pokládá hráči jednoduchou otázku. Co by se stalo, kdyby osud světa v tísni nelpěl v rukou ctnostných rytířů v naleštěných zbrojích, ale ot..

101 Kč

The Settlers 7 Paths to a Kingdom

The Settlers 7 Paths to a Kingdom

The Settlers 7: Cesta ke koruně umožní hráčům vybrat si nejlepší způsob jakým dovést své králo..

353 Kč

Poslední zobrazené

Port Royale 3

Port Royale 3

Vynikající strategická série Port Royale se rozrůstá o další, v pořadí již třetí díl. Děj hry vás zavede do Karibiku v 17. století. Vy si budete moci ..

281 Kč Cena bez DPH: 281 Kč

Platební možnosti

Imagem