• Ronin Zeratul Heroes of the Storm
Zakoupením získáte Assassin postavu Zeratul a jeho alternativní skin Ronin.
Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard postavy. Budete si budovat a přizpůsobovat hrdiny z celého Blizzard universa, aby vyhovovaly vašemu stylu hry. Společně se svými přáteli se zapojíte do rychle se měnící akce na bojištích, kde strategie má veliký dopad na hru a může změnit způsob, jakým budete hru hrát!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Ronin Zeratul Heroes of the Storm

  • 118 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 117

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront ™ je utlimátní bitevní záležitost ze světa Star Wars, přivedená k životu studiem DICE - tvůrci oceněné série Battlefield.Bojujte..

213 Kč

Borderlands 2 Psycho Pack

Borderlands 2 Psycho Pack

Jukněte se na Pandoru prostřednictvím hrozivých očí Kriega, Psycho bandity, úplně nová postava, šestá hratelná třída v Borderlands 2. Bojovali jste s ..

321 Kč

Call of Duty Black Ops III

Call of Duty Black Ops III

Přichází boj, přicházejí nové zbraně a nové technologie, ale vždy záleží na tom kdo je používá, mohou být počítače a umělá inteligence, ale vždy člově..

341 Kč

Commandos Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

Většinu velmi náročných úkolů plní velitel komanda Zelený baret sám. Disponuje však malou vysílačkou a tak může vysílat hlídky i jednotlivé bojovníky ..

118 Kč

Poslední zobrazené

Ronin Zeratul Heroes of the Storm

Ronin Zeratul Heroes of the Storm

Zakoupením získáte Assassin postavu Zeratul a jeho alternativní skin Ronin.Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard post..

118 Kč Cena bez DPH: 118 Kč

Platební možnosti

Imagem