• Safari Park Afrika
Už tě unavuje jezdit sem a tam po poli a v uších ti hučí motory traktorů z Traktor simulátoru? Tak vezmi své děti a vyjeď si na dovolenou na africké safari. A protože jako zasloužilý zemědělec trpíš nemocí z povolání, jedno safari si koupíš a vrhneš se do jejího zvelebování. Zajistit spokojenost zvířat i turistů ti přinese výdaje na straně jedné a příjmy na straně druhé. Ale žádný strach - turisté budou platit jako diví, aby viděli dovádějící slony nebo opice. Zvelebování parku je podáno zábavnou formou, pravidla jsou jednoduchá a hru si tak můžou zahrát i děti. Veliké zábavné safari čeká na vaši návštěvu...

Hlavní rysy:
12 exotických druhů zvířat (zebry, gorily, žirafy, sloni, lvi ap.).
Správa safari - 5 různých přírodních doupat.
Vylepšovatelné prostředí (doupata) zvířat.
Stavba zařízení parku, lákání turistů pomocí služeb.
Prvky tycoonu pro turisty.
Barevná kreslená grafika.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Safari Park Afrika

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Plants vs Zombies Garden Warfare

Plants vs Zombies Garden Warfare

Plants vs. Zombies míří do zákopů – s novou 3D verzí! Likvidujte zombíky, rostliny i nové postavy arzenálem chytrých zbraní napříč celým světem Plants..

309 Kč

Anno 2205

Anno 2205

Oblíbená budovatelská strategie putuje hlouběji do budoucnosti, kde se již lidé prohání v létajících autech a budují města na Měsíci. A přesně to bude..

230 Kč

Total War Rome II Nomadic Tribes Culture Pack

Total War Rome II Nomadic Tribes Culture Pack

Balíček kultur Kočovné kmeny přidává do Total War: ROME II novou hratelnou kulturu skládající se ze tří nových hratelných frakcí. Lze je využít jak v ..

168 Kč

Might and Magic Heroes VI Kompletní Edice

Might and Magic Heroes VI Kompletní Edice

Kompletní edice obsahuje oceňovanou hru Might & Magic Heroes VI, dva originální balíčky dobrodružství a samostatné rozšíření (nový datadisk) Odstíny t..

325 Kč

Poslední zobrazené

Safari Park Afrika

Safari Park Afrika

Už tě unavuje jezdit sem a tam po poli a v uších ti hučí motory traktorů z Traktor simulátoru? Tak vezmi své děti a vyjeď si na dovolenou na africké s..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem