Cenami ověnčená série Total War i po 15 letech své existence nabízí zcela unikátní kombinaci obřích bitev v reálném čase a návykové tahové kampaně, v níž se snoubí státnictví a politika s postupným budováním říše. Total War: WARHAMMER nyní tento herní systém poprvé v dějinách převede do velkolepého světa fantasy. Pravidla se změnila a na křídlech této změny přichází válka dosud nevídaného rozsahu.
Nezměrně propracovaný a bohatý svět Warhammeru oznamuje příchod nové éry série Total War. Kromě tisíců válečníků se po bojišti prohánějí gigantické příšery, létající monstra, legendární hrdinové a magické bouře a střetávají se v taktických bitvách v reálném čase. V tahové kampani se hráč ocitá ve Starém světě – nemilosrdném a zákeřném místě zmítaném nekonečnou válkou a nestálými aliancemi. Ať už se rozhodnete hrát za kohokoliv a ať už povedete tažení proti jakémukoliv protivníkovi, zapojíte se do konfliktu, který hrozí rozervat samotné předivo reality.Total War: WARHAMMER, jenž je prvním dílem z plánované epické trilogie, přinese hráčům stovky hodin jedinečné zábavy. Do budoucna jej obohatí také dvojice samostatných rozšíření a balíků s dodatečným obsahem, čímž vznikne nejobsáhlejší svět, jaký kdy byl v sérii Total War k vidění.
Zcela originální prostředí série Total War a WARHAMMERNové možnosti hry, jako jsou létající pevnosti a příšery
První díl z připravované trilogie!!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Total War WARHAMMER

  • 466 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 465

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

City Life Super DeLuxe

City Life Super DeLuxe

City Life je budovatelsko-ekonomická simulace, která hráči nabízí možnost budovat svoji vlastní metropoli na fiktivních i skutečných pozemcích. V zása..

94 Kč

Gnomoria

Gnomoria

Gnomoria je e hra, kde pomáháte vést malou skupinu trpaslíků, kteří se vydali na vlastní pěst do rušného království! Cokoliv vidíte, lze rozdělit a p..

139 Kč

Warlock 2 the Exiled

Warlock 2 the Exiled

Warlock 2, tahová strategická hra z prostředí fantasy války. Soupeření s Velkými mágy, posíláním mocných armád do prudkých bojů, ovládání starobylých ..

398 Kč

Plague Inc Evolved

Plague Inc Evolved

V Plague Inc. neplníte roli lidstva bojujícího proti nemocem. Naopak, s cílem vyhladit celý svět vyvíjíte, kultivujete a šíříte nemoci a viry.Nemoci s..

353 Kč

Poslední zobrazené

Total War WARHAMMER

Total War WARHAMMER

Cenami ověnčená série Total War i po 15 letech své existence nabízí zcela unikátní kombinaci obř&iacu..

466 Kč Cena bez DPH: 466 Kč

Platební možnosti

Imagem