• Tropico 5
Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na lepší grafický háv, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu a další nástrahy. Tím nejzajímavějším je jistě kooperace až 4 hráčů a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Nechť El Presidente vládne navěky!!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tropico 5

  • 176 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 176

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Worlds of Magic

Worlds of Magic

Worlds of Magic je 4X tahová stratebie. Hráč může prozkoumávat a dobývat téměř neomezené množství procedurálně generovaných světů a porážet nepřátele ..

171 Kč

Worms W.M.D

Worms W.M.D

Worms W.M.D je poslední díl červí série přichystaný k výročí 21 let značky Worms. Novinkou jsou budovy určené ke schování červů a dopravní prostředky,..

275 Kč

Cities Skylines Parklife

Cities Skylines Parklife

Pro aktivaci je nutné vlastnit základní hru Cities Skylines v platformě Steam!Cities Skylines Parklife je hravá nová expanze, kte..

347 Kč

Hearthstone league of Explorers

Hearthstone league of Explorers

Hearthstone rozšíření League of Explorers přináší nové karty, hrací desku, heroický režim, výzvy pro všechna povolání a novou vlastnost karet "Discove..

732 Kč

Poslední zobrazené

Tropico 5

Tropico 5

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na ..

176 Kč Cena bez DPH: 176 Kč

Platební možnosti

Imagem