• Tropico 5
Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na lepší grafický háv, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu a další nástrahy. Tím nejzajímavějším je jistě kooperace až 4 hráčů a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Nechť El Presidente vládne navěky!!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tropico 5

  • 180 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 179

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Divinity Dragon Commander

Divinity Dragon Commander

Odmyslete si fantasy povahu chystané multižánrové hry Dragon Commander od studia Larian. Namísto impů, trpaslíků, elfů a jiných smyšlených ras si před..

213 Kč

15x Hearthstone The Witchwood

15x Hearthstone The Witchwood

15 karetních balíčků sady The Witchwood v HearthStone. Každý balíček obsahuje 5 karet kdy minimálně jedna je Rare nebo lepší. Něco zkaženého se krajem..

679 Kč

Cossacks 3

Cossacks 3

Návrat legendárních Cossacks! Pokračování oceněné strategické série. Hra se odehrává v Evropě 17. a 18. století, realtimová strategie umožňuje obrovsk..

264 Kč

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition

Sběratelská edice hry Warhammer: Vermintide 2 obsahuje:Hru Warhammer: Vermintide 2Oficiální soundtrackTapety na plochuHeraldické skiny HelgmartRámeček..

774 Kč

Poslední zobrazené

Tropico 5

Tropico 5

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na ..

180 Kč Cena bez DPH: 180 Kč

Platební možnosti

Imagem