• Tropico 5
Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na lepší grafický háv, detailnější prostředí a více akce na obrazovce. Nově své impérium bude možné budovat v různých století a s různou hratelností od roku 1800 až po budoucnost, kde se projeví války, úpad trhu a další nástrahy. Tím nejzajímavějším je jistě kooperace až 4 hráčů a to jak v dobrém, tak i ve zlém. Nechť El Presidente vládne navěky!!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tropico 5

  • 180 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 179

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Grey Goo

Grey Goo

Staletí poté, co lidstvo poprvé opustilo Zemi, se všechny formy života v Mléčné dráze vyvinuly směrem k vnitřnímu klidu. Pak ale došlo k mutaci. Záhad..

151 Kč

Command and Conquer 4 Tiberian Twilight

Command and Conquer 4 Tiberian Twilight

V roce 2062 se lidstvo ocitlo na pokrají vyhynutí. Tiberium, záhadná krystalická látka mimozemského původu, která před desetiletími zamořila Zemi a zp..

180 Kč

WildLife Park 3

WildLife Park 3

Nejnovější díl velmi populární série tycoonů, v nichž se stanete tvůrcem a stavitelem své vlastn&iacu..

94 Kč

Elven Legacy Collection

Elven Legacy Collection

Elven Legacy Collection obsahuje:Hru Elven Legacy,Rozšíření Elven Legacy: Magic,Rozšíření Elven Legacy: Ranger,Rozšíření Elven Legacy: SiegeElven Lega..

245 Kč

Poslední zobrazené

Tropico 5

Tropico 5

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na ..

180 Kč Cena bez DPH: 180 Kč

Platební možnosti

Imagem