• Warlock Master of the Arcane
Warlock: Master of the Arcane je dalším titulem z populární série Majesty.
Využívá herních mechanismů tahové strategie a prostředí fantastického světa Ardania. Jako hlavní hybatel dějem převezmete roli mocného mága a budete se snažit usměrnit chaotické fantasy prostředí hry. Vašim úkolem bude vybudovat impérium, rozšířit jeho hranice, vynalézat nová kouzla a porážet nepřátele. Tak se chopte pomyslného žezla a staňte se mocným panovníkem světa Ardania!
Co nás čeká?
Pociťte sílu magie – Vynalezněte s vyviňte k dokonalosti desítky kouzel, vyčarujte silná kouzla a objevte jejich úžasné kombinace.Velte silné armádě - Využívejte rozsáhlé spektrum jednotek, všechny s unikátními schopnostmi. Mobilizovat síly tří specifických ras, stejně jako speciální vykouzlené vojáky a divoká zvířata.Vyberte svou strategii – Existují různé způsoby, jak dosáhnout vítězství (vojenské, diplomatické, nebo dokonce magické prostředky)Porazte nepřátele – Zapojit se do epických bitev a s velkými armádami pochodujte napříč krajinou. Hráči mohou vyvinout svou vlastní taktiku a naučit se využívat velké množství speciálních jednotek a schopností. Přidat k tomu ještě nějaké kouzlo, a zažijete skutečnou symfonii války.Komandérem jste vy – Užijte si inovativní systém městský systém řízení, kde nejsou žádné rutinní akce, a každé rozhodnutí se počítá!Využívejte víru – Bojujte na straně jednoho z osmi bohů, dokončete jejich úkoly a zaplňte jejich chrámy vaše území. Nebo hoďte všechny bohy stranou a staňte se svým vlastním!Následujte tradice – hra Warlock - Master of Arcane zdědila všechny oceňované prvky z nejznámějších tahových strategií. K tomu přidává moderní grafické zpracování a vyladěné herní mechanismy, které budete využívat při budování právě toho vašeho království.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Warlock Master of the Arcane

  • 140 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 140

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

XCOM 2 War of the Chosen

XCOM 2 War of the Chosen

XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenami ověnčenou strategickou hru roku 2016.XCOM® 2: War of the Chosen přidává nový obsah v boji proti Adven..

578 Kč

Prison Architect

Prison Architect

Vězeňské prostředí je pro mnoho z nás velmi lákavou záležitostí. Tedy máme samozřejmě na mysli herní vězeňské prostředí. Existuje mnoho her, ve kterýc..

370 Kč

Commandos Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

Většinu velmi náročných úkolů plní velitel komanda Zelený baret sám. Disponuje však malou vysílačkou a tak může vysílat hlídky i jednotlivé bojovníky ..

118 Kč

Might and Magic Heroes V Hammers of Fate

Might and Magic Heroes V Hammers of Fate

Na konci Heroes of Might and Magic 5 se sukuba Biara v přestrojení za Isabel ujímá vlády nad celou říší Gryf. V jejím snažení jí pomáhají uctívači dém..

107 Kč

Poslední zobrazené

Warlock Master of the Arcane

Warlock Master of the Arcane

Warlock: Master of the Arcane je dalším titulem z populární série Majesty.Využívá herních mechanismů tahové strategie a prostředí fantastického světa ..

140 Kč Cena bez DPH: 140 Kč

Platební možnosti

Imagem