• Warlock Master of the Arcane
Warlock: Master of the Arcane je dalším titulem z populární série Majesty.
Využívá herních mechanismů tahové strategie a prostředí fantastického světa Ardania. Jako hlavní hybatel dějem převezmete roli mocného mága a budete se snažit usměrnit chaotické fantasy prostředí hry. Vašim úkolem bude vybudovat impérium, rozšířit jeho hranice, vynalézat nová kouzla a porážet nepřátele. Tak se chopte pomyslného žezla a staňte se mocným panovníkem světa Ardania!
Co nás čeká?
Pociťte sílu magie – Vynalezněte s vyviňte k dokonalosti desítky kouzel, vyčarujte silná kouzla a objevte jejich úžasné kombinace.Velte silné armádě - Využívejte rozsáhlé spektrum jednotek, všechny s unikátními schopnostmi. Mobilizovat síly tří specifických ras, stejně jako speciální vykouzlené vojáky a divoká zvířata.Vyberte svou strategii – Existují různé způsoby, jak dosáhnout vítězství (vojenské, diplomatické, nebo dokonce magické prostředky)Porazte nepřátele – Zapojit se do epických bitev a s velkými armádami pochodujte napříč krajinou. Hráči mohou vyvinout svou vlastní taktiku a naučit se využívat velké množství speciálních jednotek a schopností. Přidat k tomu ještě nějaké kouzlo, a zažijete skutečnou symfonii války.Komandérem jste vy – Užijte si inovativní systém městský systém řízení, kde nejsou žádné rutinní akce, a každé rozhodnutí se počítá!Využívejte víru – Bojujte na straně jednoho z osmi bohů, dokončete jejich úkoly a zaplňte jejich chrámy vaše území. Nebo hoďte všechny bohy stranou a staňte se svým vlastním!Následujte tradice – hra Warlock - Master of Arcane zdědila všechny oceňované prvky z nejznámějších tahových strategií. K tomu přidává moderní grafické zpracování a vyladěné herní mechanismy, které budete využívat při budování právě toho vašeho království.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Warlock Master of the Arcane

  • 140 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 140

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2 je pokračování nejoblíbenějšího titulu ze Stronghold série vůbec. Hra nás zavede do období válek a velkého Saladina, jež je trad..

129 Kč

Civilization V Brave New World

Civilization V Brave New World

Civilization V: Brave New World je datadisk přidávající devět nových civilizácií, osm nových divů a přepracování kulturních i diplomatických mechanism..

258 Kč

Theatre of War 2 Africa 1943 Centauro

Theatre of War 2 Africa 1943 Centauro

Centauro je nový datadisk pro oceňovanou Theatre of War 2: Africa 1943, taktickou hru z období 2. světové války.Tento nový datadisk je věnován 131. ob..

81 Kč

Homeworld Deserts of Kharak

Homeworld Deserts of Kharak

Strategie Deserts of Kharak se odehrává sto let před událostmi původní hry z roku 1999.Pouštní planeta Kharak umírá. Obyvatelé tohoto světa již nemají..

264 Kč

Poslední zobrazené

Warlock Master of the Arcane

Warlock Master of the Arcane

Warlock: Master of the Arcane je dalším titulem z populární série Majesty.Využívá herních mechanismů tahové strategie a prostředí fantastického světa ..

140 Kč Cena bez DPH: 140 Kč

Platební možnosti

Imagem