• Warlock Master of the Arcane
Warlock: Master of the Arcane je dalším titulem z populární série Majesty.
Využívá herních mechanismů tahové strategie a prostředí fantastického světa Ardania. Jako hlavní hybatel dějem převezmete roli mocného mága a budete se snažit usměrnit chaotické fantasy prostředí hry. Vašim úkolem bude vybudovat impérium, rozšířit jeho hranice, vynalézat nová kouzla a porážet nepřátele. Tak se chopte pomyslného žezla a staňte se mocným panovníkem světa Ardania!
Co nás čeká?
Pociťte sílu magie – Vynalezněte s vyviňte k dokonalosti desítky kouzel, vyčarujte silná kouzla a objevte jejich úžasné kombinace.Velte silné armádě - Využívejte rozsáhlé spektrum jednotek, všechny s unikátními schopnostmi. Mobilizovat síly tří specifických ras, stejně jako speciální vykouzlené vojáky a divoká zvířata.Vyberte svou strategii – Existují různé způsoby, jak dosáhnout vítězství (vojenské, diplomatické, nebo dokonce magické prostředky)Porazte nepřátele – Zapojit se do epických bitev a s velkými armádami pochodujte napříč krajinou. Hráči mohou vyvinout svou vlastní taktiku a naučit se využívat velké množství speciálních jednotek a schopností. Přidat k tomu ještě nějaké kouzlo, a zažijete skutečnou symfonii války.Komandérem jste vy – Užijte si inovativní systém městský systém řízení, kde nejsou žádné rutinní akce, a každé rozhodnutí se počítá!Využívejte víru – Bojujte na straně jednoho z osmi bohů, dokončete jejich úkoly a zaplňte jejich chrámy vaše území. Nebo hoďte všechny bohy stranou a staňte se svým vlastním!Následujte tradice – hra Warlock - Master of Arcane zdědila všechny oceňované prvky z nejznámějších tahových strategií. K tomu přidává moderní grafické zpracování a vyladěné herní mechanismy, které budete využívat při budování právě toho vašeho království.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Warlock Master of the Arcane

  • 138 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 137

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition

Warhammer Vermintide 2 Collectors Edition

Sběratelská edice hry Warhammer: Vermintide 2 obsahuje:Hru Warhammer: Vermintide 2Oficiální soundtrackTapety na plochuHeraldické skiny HelgmartRámeček..

759 Kč

Sengoku

Sengoku

Japonsko, rok 1467. Právě začíná období válčících států. Nadvláda šogunátu Ašikaga se hroutí a mnoho významných rodů cítí možnost vlastního mocenského..

72 Kč

Original War

Original War

Velmi poutavá hra, která nás zavede do válečného konfliktu, odehrávající se před milióny lety. Hrát můžete za Američany a Rusy, možnost hrát za Araby ..

176 Kč

Might and Magic X Legacy The Falcon and The Unicorn

Might and Magic X Legacy The Falcon and The Unicorn

Včera hrdinové Ashanu a dnes veřejní nepřátelé?! Po elegantním vyřešení událostí Might & Magic X: Legacy naše oblíbená družina nájezdníků snila o tom,..

59 Kč

Poslední zobrazené

Warlock Master of the Arcane

Warlock Master of the Arcane

Warlock: Master of the Arcane je dalším titulem z populární série Majesty.Využívá herních mechanismů tahové strategie a prostředí fantastického světa ..

138 Kč Cena bez DPH: 138 Kč

Platební možnosti

Imagem