• Warrior Kings
Warrior Kings není jen obyčejná real-time strategie, ale používá zcela nový styl strategických her. Použitím opravdového 3D je vám schopna tento fantasy svět nabídnout opravdovou ukázku a dokonalý přehled po bojišti. Ve vašich rukou je vaše zem silná a odolná vůči nájezdům nepřátel. Budujete ekonomii, staráte se o výzkum a samozřejmě o vojsko. K ovládání vojska používáte propracované formace a bude velmi záležet na vaší dovednosti a na použité taktiky .

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Warrior Kings

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Elven Legacy Magic

Elven Legacy Magic

Éra prastarých Elfů spěje ke konci. Neúnavné vlny démonické magické energie spuštěné smrtí démona Farrakha se rozmohla ve světe a nyní rozsáhla svobod..

81 Kč

Hearts of Iron IV Waking The Tiger

Hearts of Iron IV Waking The Tiger

S obrovskými zásobami pracovních sil a zdrojů, nemluvě o obrovské půdě, Čínská republika a její dočasný spojenec, komunisté pod velením Mao, mohou odo..

365 Kč

Imperium Romanum Gold Edition

Imperium Romanum Gold Edition

Ve starověku neexistovala mocnější říše, než ta Římská. Řím byl synonymem civilizace, architektury a přepychu. Zahraj si na římského prokonzula a spra..

94 Kč

Tower Wars

Tower Wars

Nezávislá real-time strategie spadající do podžánru tower defense her, hlavní úkol tedy spočívá vystavět co nejúčinnější nepohyblivou obranu proti ve ..

117 Kč

Poslední zobrazené

Warrior Kings

Warrior Kings

Warrior Kings není jen obyčejná real-time strategie, ale používá zcela nový styl strategických her. Použitím opravdového 3D je vám schopna tento fanta..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem