• Warrior Kings
Warrior Kings není jen obyčejná real-time strategie, ale používá zcela nový styl strategických her. Použitím opravdového 3D je vám schopna tento fantasy svět nabídnout opravdovou ukázku a dokonalý přehled po bojišti. Ve vašich rukou je vaše zem silná a odolná vůči nájezdům nepřátel. Budujete ekonomii, staráte se o výzkum a samozřejmě o vojsko. K ovládání vojska používáte propracované formace a bude velmi záležet na vaší dovednosti a na použité taktiky .

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Warrior Kings

  • 92 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 92

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Worms

Worms

Vrhněte granát zpátky po časové ose a zahrajte klasickou tahovou strategii Worms™ v původní verzi. Až čtyři týmy žížal se utkají v souboji na neustále..

144 Kč

Theatre of War

Theatre of War

Theatre of Warje hra vytvořená firmou 1C (tvůrci legendárního IL-2 Sturmovik a série Pacific Fighters). Jedná se o ..

133 Kč

Company of Heroes Franchise Edition

Company of Heroes Franchise Edition

Je rok 1941 a začal jeden z nejbrutálnějších konfliktů druhé světové války - Německo zahajuje invazi do zamrzlé tundry Sovětského svazu, což později v..

501 Kč

Medieval II Total War

Medieval II Total War

Děj hry Medieval II: Total War je zasazen do let 1080–1530, nejbouřlivějšího období evropské historie a kombinuje obrovskou a podrobně promyšlenou str..

182 Kč

Poslední zobrazené

Warrior Kings

Warrior Kings

Warrior Kings není jen obyčejná real-time strategie, ale používá zcela nový styl strategických her. Použitím opravdového 3D je vám schopna tento fanta..

92 Kč Cena bez DPH: 92 Kč

Platební možnosti

Imagem