• Warrior Kings
Warrior Kings není jen obyčejná real-time strategie, ale používá zcela nový styl strategických her. Použitím opravdového 3D je vám schopna tento fantasy svět nabídnout opravdovou ukázku a dokonalý přehled po bojišti. Ve vašich rukou je vaše zem silná a odolná vůči nájezdům nepřátel. Budujete ekonomii, staráte se o výzkum a samozřejmě o vojsko. K ovládání vojska používáte propracované formace a bude velmi záležet na vaší dovednosti a na použité taktiky .

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Warrior Kings

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Company of Heroes Complete Pack

Company of Heroes Complete Pack

Company of Heroes Complete pack obsahuje kromě základní hry Company of Heroes také 2 hodnotné datadisky Opposing Fronts a Tales of ValorCompany of Her..

589 Kč

Total War ROME II Caesar in Gaul Campaign Pack

Total War ROME II Caesar in Gaul Campaign Pack

Caesar in Gaul představuje samostatně spustitelný balíček s kampaní pro Total War: ROME II, jenž pokrývá období válek Julia Caesara proti galským kmen..

264 Kč

Crusader Kings II Horse Lords

Crusader Kings II Horse Lords

Povolej vojsko, seskup hordu, osedlej oře a vyraz objevovat, nebo dobývat nová území. Persie, Evropa a Indie čekají na svého nového vládce!Crusader Ki..

241 Kč

Commandos Beyond the Call of Duty

Commandos Beyond the Call of Duty

Většinu velmi náročných úkolů plní velitel komanda Zelený baret sám. Disponuje však malou vysílačkou a tak může vysílat hlídky i jednotlivé bojovníky ..

118 Kč

Poslední zobrazené

Warrior Kings

Warrior Kings

Warrior Kings není jen obyčejná real-time strategie, ale používá zcela nový styl strategických her. Použitím opravdového 3D je vám schopna tento fanta..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem