• Mashed
Hra pro PC Mashed (ABC). Mashed je závodní hra ve které se nemusíte spoléhat pouze na své řidičské dovednosti, ale když na protivníka nestačíte, prostě ho sestřelíte ze silnice.
Závody se odehrávají na zmenšených variantách realistických okruhů, jako jsou doly, průmyslové zóny, egyptské ruiny nebo doky. Kamera se dynamicky pohybuje a neustále se hráči snaží nabídnout nejlepší možný pohled na jeho vozidlo.
Hlavní náplní singleplayeru jsou závody o Pohár. Pro jednu trať jsou vždy tři hodnoty pohárů - zlatý, stříbrný a bronzový. O každý z nich se soupeří jiným způsobem, někdy bojují protivníci v týmu proti vám, jindy každý za sebe, dalšími variantami jsou závody s bombou, boj s helikoptérou nebo chycení soupeřova vozu. Kromě pohárových závodů je možnost na otevřených tratích jezdit na čas nebo se utkat se soupeři jejichž dovednosti se dají nastavit;
K boji s protivníky můžete využít rozsáhlý arsenál zbraní - miny, kulomet, rakety řízené i neřízené, olej a další. Ani vaši soupeři vám ale nic nedarují a tak budou používat stejné zbraně proti vám, samozřejmostí je různé pošťuchování a vytlačování z trati.
Hra nabízí i multiplayer pro 4 hráče na jednom PC, k jeho hraní je ale potřeba mít další ovládací zařízení (joypady)

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mashed

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

DEAD RISING

DEAD RISING

Dead Rising je survival horor od společnosti Capcom, jehož hlavím hrdinou je novinář Frank West, který neustále slídí po nějaké senzaci, až se mu to j..

533 Kč

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním..

118 Kč

Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition

LEGACY EDICE OBSAHUJE:hru Call of Duty: Infinite Warfarehru Call of Duty 4: Modern Warfare REMASTEREDSérie Call of Duty míří tam, kam se doposud odváž..

651 Kč

Alice Madness Returns

Alice Madness Returns

Příběh hry Alice: Madness Returns začíná v okamžiku, kdy Alici silně popálil požár na těle i na duši. Poté byla umístěna do azylu v Rutledge, což jí m..

393 Kč

Poslední zobrazené

Mashed

Mashed

Hra pro PC Mashed (ABC). Mashed je závodní hra ve které se nemusíte spoléhat pouze na své řidičské dovednosti, ale když na protivníka nestačíte, prost..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem