Richard Burns Rally je první skutečný simulátor rally závodů, přinášející nejrealističtější a nejpříjemnější rallye zážitek na všechny hlavní herní konzole. Tyto skutečné rally závody vyžadují taktiku, inteligenci i vytrvalost, a samozřejmě také rychlost, agresivitu a ochotu riskovat. Na začátku ve Forest Experience Rally School v North Wales zasvětí hráče do základů taktiky, přípravy a zručnosti nutné při ježdění rallye sám Richard Burns a jeho spolujezdec Robert Reid. Pak už nic nebrání tomu, aby se hráč připojil ke svému týmu a odstartoval kariéru rallye jezdce. Ve hře jsou zahrnuty doplňkové herní módy včetně Richard Burns Challenge, kde mají hráči šanci soupeřit s Richardem Burnsem nebo okusit hot-seat pro 4 hráče v multiplayerové hře.

Vlastnosti hry :
- Perfektní simulace motoru vytvořená na základě skutečných informací o vozidle a individuálních specifikací
- Absolutně autentická simulace ovládání automobilu
- Autorem spolujezdcových poznámek je Robert Reid
- Dynamicky se měnící počasí, jež má vliv na stav trati i jízdní vlastnosti vozů
- Skvěle graficky znázorněné poškození vozů: od požáru motoru, úniku paliva až po ztrátu účinnosti brzd a poškození karoserie
- Unikátní trojdimenzionální systém generování tratí včetně výmolů, kamenů, kaluží a vyježděných kolejí s realistickou hloubkou i účinky na trať a vozy
- Interaktivní real-time servisní park se systémem oprav založeným na komponentech
- AI protihráčů s různými osobnostmi a styly jízdy vyúsťujícími do různých výsledků a havárií
- Realističtí diváci, kteří povzbuzují, když projíždíte kolem, někdy dokonce seběhnou na trať, ale pomůžou vám převrátit auto zpět na kola, když se vydáte do polí
- Záchranná helikoptéra, která vás vyzvedne, pokud není možné auto odtáhnout
- Licence rallye závodů z celého světa

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Richard Burns Rally

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Crazy Taxi 3

Crazy Taxi 3

Opět usednete za volant v jedné z nejšílenějších závodních her. Nezávodíte ovšem na trati, ale přímo v ulicích města a vaším kritériem je jen spokojen..

94 Kč

Dirt 3

Dirt 3

Ve třetím pokračování závodní hry Dirt se vrátíte ke klasickým rallye závodům v nejrůznějších lokalitách. Zajezdíte si ve více než padesáti autech v p..

105 Kč

Ridge Racer Unbounded

Ridge Racer Unbounded

Slavná, silně arkádová závodní série se vrací, tentokrát s podtitulem Unbounded, což se dá přeložit jako "nespoutaný". Po mnoha dílech vydaných na kon..

118 Kč

RIDE

RIDE

Motorky všech oblíbených světových výrobců, dechberoucí závody a celosezónní závody kolem celého světa dohromady v 15 lokacích - to vše a ještě víc v ..

264 Kč

Poslední zobrazené

Richard Burns Rally

Richard Burns Rally

Richard Burns Rally je první skutečný simulátor rally závodů, přinášející nejrealističtěj&scar..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem