Kalypso Media Digital

Porovnání výrobku (0)


Dark

Dark

DARK je unikátní stealth akční hra s RPG prvky, ve které budete v roli lovce, upíra.Přepadejte své nepřátele ze stínů, pohybujte se ve tmě a používejt..

180 Kč

Dungeons 2

Dungeons 2

Svět, v němž se Dungeons 2 odehrává, vypadá na první pohled jako by byl vystřižený z pohádkové knížky. Pod jeho povrchem se ale ukrývají temné kobky, ..

90 Kč

Dungeons 3

Dungeons 3

Ve třetím díle Dungeons se Pánu jeskyně úspěšně podařilo sjednotit síly zla a vybudoval kořeny své temné říše. A toho přivedlo k dalšímu kroku jeho ďá..

421 Kč

Grand Ages Medieval

Grand Ages Medieval

Povyšte od starosty obyčejné vesničky na pokraji ničeho, až k samotnému vládci celé Evropy. Hrát můžete v klasické příběhové kampani, dle svých vlastn..

213 Kč

Jagged Alliance Back in Action

Jagged Alliance Back in Action

Starý dobrý Jagged Alliance. Opět si vyzkouším, jeké je to v polovojenských organizacích, jaké je být žoldákem. Budeme využívat taktických, diplomatic..

168 Kč

Jagged Alliance Crossfire

Jagged Alliance Crossfire

V rámci téhle expanze se znovu dostanou žoldáci z M.E.R.C. znovu do akce a to v zemi jménem Khanpaa, která je pod útokem krvežíznivých žoldáků. Ambasa..

139 Kč

Legends of Pegasus

Legends of Pegasus

Vývojáři hru popisují jako kompletní “4X” herní sci-fi zážitek.4X protože: eXplore (prozkoumávání), eXpand (rozšiřování se), eXploit (těžení/vykořisťo..

168 Kč

Omerta City of Gangsters

Omerta City of Gangsters

Omerta City of Gangesters je simulátor s taktickým bojem na tahy.Hráči na sebe převezmou roli čerstvého imigranta, který sní o luxusem životě v Americ..

118 Kč

Port Royale 3

Port Royale 3

Vynikající strategická série Port Royale se rozrůstá o další, v pořadí již třetí díl. Děj hry vás zavede do Karibiku v 17. století. Vy si budete moci ..

281 Kč

Railway Empire

Railway Empire

Spojené státy, 1830: „Nový svět“ je na vzestupu! Průmysl vzkvétá a rozbíhá se závod o to, kdo vybuduje tu největší a nejlepší železniční říši v celé S..

634 Kč

Shadows Awakening

Shadows Awakening

Shadows: Awakening je unikátní izometrický RPG pro jednoho hráče s taktickým bojem v reálném čase. Dostanete kontrolu nad démonem, který byl povolán z..

679 Kč

SkyDrift

SkyDrift

Arkádová letadlová střílečka SkyDrift nabízí 8 různých modelů letadýlek, 33 závodů v odlišných podmínkách (pouštní kaňony, přistávací doky či sopečné ..

128 Kč

Sudden Strike 4

Sudden Strike 4

Sudden Strike je zpět s čtvrtým dílem a vyšle vás do tří rozsáhlých kampaní zasazených na bojiště druhé světové války.Ujmete se vedení spojeneckých, n..

151 Kč

Sudden Strike 4 Africa Desert War

Sudden Strike 4 Africa Desert War

Sudden Strike 4: Africa – Desert War představuje dvě nové mini kampaně se šesti novými samostatnými misemi založenými na událostech severoafrické kamp..

241 Kč

Sudden Strike 4 Finland Winter Storm

Sudden Strike 4 Finland Winter Storm

Podívejte se na sever, kde ruská nenasytnost zasáhla Finsko!Bojujte jako finští obránci proti rudé záplavě, nebo se chopte velení rudé armády a zasaďt..

264 Kč

The Inner World The Last Wind Monk

The Inner World The Last Wind Monk

Řešte hlavolamy ve světě plném záhad a zachraňte rodinu flétnosáků! Jejich dynastie dohlížela na Asposii po celá staletí a v tajnosti plnila baculatý ..

539 Kč

Tropico 3 Gold Edition

Tropico 3 Gold Edition

Třetí díl slavného simulátoru budování banánové republiky Tropico 3.Svůj ostrov tentokrát budete vydržovat v historicky věrně podané době studené válk..

163 Kč

Tropico 4 Special Edition

Tropico 4 Special Edition

Speciální edice navíc obsahuje: - Ostrov Isla Nublar - Kostým El Presidente (Luchador) - 50 nových achievmentů Svět se neustále mění a Tropico, budova..

157 Kč

Tropico 5

Tropico 5

Přichází Tropico 5, s hratelností, na kterou jsou fanoušci série zvyklí a dočká se menších i větších inovací v žánru a v samotné hře. Připravte se na ..

180 Kč

Tropico 6

Tropico 6

El Presidente je zpátky! V době politických a sociálních nepokojů lidé volají po vizionářských vůdcích, kteří budou řídit osud své země předvídavostí ..

959 Kč

Tropico Reloaded

Tropico Reloaded

Tropico Reloaded je parádní kompilace her na diktátora pro všechny, kdo kdy snili o tom vlastnit vlastní ostrůvek v Karibiku. Série Tropico, to jsou p..

168 Kč

Urban Empire

Urban Empire

Staňte se starostou, který bude rozhodovat úplně o všem. Začnete v době průmyslové revoluce kolem roku 1820 a postupně budete objevovat nové technolog..

258 Kč

Vikings Wolves of Midgard

Vikings Wolves of Midgard

Akční RPG s norskou mytologií nabídne legendární konflikty o konci světa (Ragnarok) s brutálním bojem a mytickými tvory. Hratelnost se nese v tradiční..

264 Kč

Zobrazuji 1 až 23 z 23 (celkem stran 1)