KISS ltd

Porovnání výrobku (0)


39 Steps

39 Steps

Připravte se prožít originální thriller o muži na útěku v úplně nové podobě. Jedná se o digitální adaptaci úžasné knihy Johna Buchana (byla inspirací ..

79 Kč

All Guns On Deck

All Guns On Deck

Horizont je plný pirátu, vagabundů s nulovým právem na území, po kterém chodí jejich špinavé hnáty! Mezi těmito bandity roztroušenými napříč oceány do..

344 Kč

Ampu-Tea

Ampu-Tea

Je čas na rehabilitaci. Zotavujete se po amputaci, vybavení nejmodernější technologií. KS-001 Robo-paže je schopná provádět jemné úkony - pokud je uží..

158 Kč

Battleplan American Civil War

Battleplan American Civil War

Battleplan: American Civil War je vzručující kombinace real-time a tahové strategie vyděná shora. Ujměte se velení armády Konfederace nebo Unie a zúča..

288 Kč

Blackbay Asylum

Blackbay Asylum

Ujímáte se role zmateného psychopata, kterému se jednoho dne naskytne příležitost uniknout ze své cely. Prozkoumávejte nemocnici, řešte náročné hádank..

75 Kč

Blob From Space

Blob From Space

Jedná se o EARLY ACCESS! Blob From Space, jako vyjádření pocty hrám datovaným do velmi raného období video her, se hraje snadno, avšak je složitá na d..

168 Kč

Bloop

Bloop

Bloop! Chemie tekutin nikdy nebyla taková zábava! Zažehněte vaši představivost díky výstřední 2D hádankové hře založené na fyzice tekutin od Studio 2S..

121 Kč

Canyon Capers

Canyon Capers

Klasická retro plošinovka jednoduchá na hraní, ale obtížná pro dosažení mistrovství. Máte ještě v živé paměti, jak jste hráli staré dobré plošinovky? ..

190 Kč

Chaos Domain

Chaos Domain

Chaos Domain je hra o střílení zlých lidí do obličeje.Kromě toho je to také akční plošinovka postavená na Unreal Engine. Byla velmi ovlivněna hrami z ..

76 Kč

Chernobyl Commando

Chernobyl Commando

Teroristé chtějí válku? Tak jim ji dejte! 26 let od nehody v Černobylské jaderné elektrárně, která zahalila půlku evropy do oblaku radioaktivního kouř..

288 Kč

Chompy Chomp Chomp

Chompy Chomp Chomp

Blobbidees zamořili vaši zahradu. Brrr! Jsou odporní! Pomozte nám tím, že jich sežerete tolik, kolik budete moct. Přepínejte barvu vašich cílů a dávej..

212 Kč

Cobi Treasure Deluxe

Cobi Treasure Deluxe

Pomozte mořskému koníkovi Sally posbírat poklady oceánu, než spadnou až na dno. Sbírejte padající drahokamy a hrajte tři vzrušující a pohlcující herní..

103 Kč

Commando Jack

Commando Jack

Hra získala ocenění Top 20 v soutěži "Beautiful Game" od Microsoftu.Tower Defence hra, která vám dovolí posadit se do věže a rozdat si to s nepřítelem..

288 Kč

Crab Cakes Rescue

Crab Cakes Rescue

 Totálně praštěná puzzle hra, jakou jste ještě neviděli!Hra Crab Cakes Rescue je unikátní puzzle hra, která potrápí tvůj mozek! Najdi si svou cestu sk..

190 Kč

Cricket Captain 2014

Cricket Captain 2014

Cricket Captain se vrací i v roce 2014 s novým, hezkým rozhraním, aktualizovaným 3D enginem a vším tím důrazem na detail, který od série očekáváte. Cr..

266 Kč

Culling of the Cows

Culling of the Cows

Culling Of The Cows je střílečka/tower defence hra. Ujmete se role Sammyho, schizofrenického farmáře trpícího samomluvou na misi za zničením nákazy, k..

321 Kč

DarkEnd

DarkEnd

DarkEnd je tradiční 2D RPG, kde se potkává jednoduchý, avšak návykový herní design s okouzlující grafikou, aby vyprávěly nezapomenutelný příběh o lásc..

245 Kč

Darkout

Darkout

Ztroskotali jste a jste sami ve světě, které se lidstvo snažilo nechat daleko za sebou. Darkout vyzývá hráče, aby se pokusili přežít na Illuně, v neho..

344 Kč

De-Void

De-Void

Ztracená kolonie na vzdálené planetě.Kolonie lidstva ve stínu vzpomínek, šílenství a konspirace.Lidé z kolonie nadále neodpovídají na pokusy o komunik..

245 Kč

Deer Hunt Legends

Deer Hunt Legends

Je tu hra Deer Hunt Legends - na nic nečekejte a nabijte své střelné zbraně! Tentokrát se chystáte do vzdálených končin světa, kde budete lovit ty nej..

147 Kč

Desert Thunder

Desert Thunder

Desert Thunder je arkádová tanková akční hra pro PC. Příběh hry zavede hráče do víhně vojenského konfliktu v poušti. Hráči se proženou pouští, městy i..

95 Kč

Fly In The House

Fly In The House

Po několika letech na cestách se vracíte domů. Po návratu jste zaplaveni vzpomínkami. Vytane vám na mysli spousta otázek, které je potřeba zodpovědět...

266 Kč

Game Tycoon 2

Game Tycoon 2

Vítejte zpátky do herního průmyslu!Game Tycoon je zpět a stejně jako se vyvíjel herní průmysl, tak i Game Tycoon ušel dalekou cestu!Vyberte si jednoho..

241 Kč

GearCity

GearCity

Snili jste někdy o tom, že povedete vlastní automobilku? Kreslili jste si často do sešitů návrhy vozidel? Přemýšleli jste, jaké by to bylo být další H..

195 Kč

Gold Rush!

Gold Rush!

Gold Rush! vás přenese zpět do roku 1848, času zlatokopů, jednho z nejzajímavějších období americké historie. Gold Rush! umožňuje tři různé herní způs..

190 Kč

Guilty Gear Isuka

Guilty Gear Isuka

Guilty Gear Isuka je 2D bojová hra obsahující 27 unikátních postav, každou s vlastními speciálními pohyby a schopnostmi. Navíc k obvyklým herním režim..

107 Kč

Guilty Gear X2 #Reload

Guilty Gear X2 #Reload

Jak se lidstvo pokoušelo vylepšit sebe sama, vytvořilo biologické zázraky známé jako Gears. Původně měly být dalším krokem v lidské evoluci, ale místo..

123 Kč

Gunspell Steam Edition

Gunspell Steam Edition

Unikátní spojení RPG žánru a puzzle tě očekává v tomto epickém dobrodružství! Zbraně a magie proti monstrům, vampýrům, démonům, neznámým hrdinům a svě..

375 Kč

Humanity Asset

Humanity Asset

Humanity Asset je 3D plošinovka ve stylu Metroidu, která skládá poctu tradici klasických retro stříleček.Mimozemšťané zaútočili na Zemi, aby připravil..

266 Kč

International Snooker

International Snooker

International Snooker je pravděpodobně nejvíc realistická adaptace snookeru, jaká existuje. Obsahuje jak karierní mód, kde se zúčastníte kompletního ..

180 Kč

Zobrazuji 1 až 30 z 68 (celkem stran 3)