• Men of War Assault Squad 2 Iron Fist
Iron Fist obsahuje sadu nových možností a další obsah pro singleplayer:Nahrávání vašich multiplayerových zápasů a možnost ukládat, nahrávat a sdílet je s ostatními přes Steam Workshop.Přímé ovládání z pohledu 3. osoby.5 nových singleplayerových zápasů, ve kterých budete bojovat jako tankistický veterán, z pohledu 3. osoby.Aktualizace zdarma obsahuje:Podporu DirectX 10Pozorovatelské sloty pro multiplayer.Veteránství pro jednotkyAutomatické zásobování municíJedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Men of War Assault Squad 2.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Men of War Assault Squad 2 Iron Fist

  • 299 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 299

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Parkan 2

Parkan 2

Parkan II je hra s originálním konceptem, která vám dovolí vžít se do situace pilota vesmírné lodi ztraceného kdesi ve vesmíru. Hráči budou prozkoumáv..

136 Kč

Basketball Pro Management 2014

Basketball Pro Management 2014

Basketball Pro Management 2014 je perfektní kombinací mezi manažerem a simulací. Staňte se trenérem vašeho oblíbeného týmu a doveďte ho na vrchol sprá..

299 Kč

Lethal League

Lethal League

Trefte soupeře antigravitační koulí! Ale pozor, není to tak jednoduché.Lethal League je soutěžní bojová hra,..

168 Kč

NARUTO Ultimate Ninja STORM HD

NARUTO Ultimate Ninja STORM HD

NARUTO: Ultimate Ninja STORM umožňuje hráčům bojovat v plně trojrozměrném, rozlehlém prostředí. Hráči mohou využít silnou techniku a akrobatické úniky..

213 Kč

Poslední zobrazené

Men of War Assault Squad 2 Iron Fist

Men of War Assault Squad 2 Iron Fist

Iron Fist obsahuje sadu nových možností a další obsah pro singleplayer:Nahrávání vašich multiplayerových zápasů a možnost ukládat, nahrávat a sdílet j..

299 Kč Cena bez DPH: 299 Kč

Platební možnosti

Imagem