• Middle-Earth Shadow of War Xbox One
Volné pokračování nečekaného hitu Shadow of Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi. Shadow of War se odehrává mezi událostmi Hobita a Pána prstenů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Middle-Earth Shadow of War Xbox One

  • 769 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 768

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dead In Vinland

Dead In Vinland

DEAD IN VINLAND to je hra o přežití/managamentu s prvky RPG a dobrodružství. Pojednává o rodině Vikingů, která se snaží přežít na tajemném ostrově.Pom..

506 Kč

Freaking Meatbags

Freaking Meatbags

Zdravíme masité formy života, vítejte v našem Early Access vydání! Freaking Meatbags dosáhlo stádia Alpah a ve své současné podobě je plně hratelné. V..

234 Kč

All-Star Fruit Racing

All-Star Fruit Racing

Připravte se na vzrušující, bleskurychlou závodní hru pro více hráčů každé věkové kategorie a pro všechny úrovně zkušeností! All-Star Fruit Racing vás..

386 Kč

Desert Law

Desert Law

Apokalyptická a post-apokalyptická real-time strategie nabízí hráčům 29 úžasných misí. V každé úloze budeš moci použít řadu různých jednotek a zařízen..

114 Kč

Poslední zobrazené

Middle-Earth Shadow of War Xbox One

Middle-Earth Shadow of War Xbox One

Volné pokračování nečekaného hitu Shadow of Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout sk..

769 Kč Cena bez DPH: 769 Kč

Platební možnosti

Imagem