• Mugsters
Mimozemšťané ovládli planetu a zotročili lidstvo. Pouze vy máte potřebné znalosti potřebné k odvrácení strašné hrozby, osvobození pozemšťanů a ZÁCHRANĚ SVĚTA.Mugsters je hrou založenou na fyzikálních zákonech, plnou akce a hlavolamů, ve které to vy rozhodujete, jak vyřešíte danou úroveň. Utíkejte, vyhýbejte se nepřátelům a přechytračte je díky tomu, že budete experimentovat s různými vozidly, využívat prostředí pro nastražení pasti a hrát si s výbušninami.Mugsters probudí vaši kreativitu. Osvobozujte vězně, sbírejte krystaly a utíkejte jakýmkoli způsobem!Klíčové vlastnosti hry:Rychlá akce! - Postavte se nebezpečí v celé řadě vychytaných úrovní. Dávejte pozor na mimozemské paprsky, raketové věže a nesčetné množství pasti a zároveň unikněte otravným útočníkům, kteří jsou vám neustále v patáchFyzika! - Experimentujte s prostředím založeným na fyzikálních zákonech. Dokončete své cíle tak, jak to považujete za vhodné, a pro jistotu přihoďte ještě pár sudů s výbušninami.Vozidla! - S více než 30 typy vozidel k dispozici můžete plout, prodírat se, drtit nepřátele a prostřílet si cestu k svobodě.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mugsters

  • 337 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 336

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Sam and Max Complete Pack

Sam and Max Complete Pack

Vychutnejte si dobrodružství slavných detektivů na volné noze Sama & Maxe na maximum! Balíček obsahuje: Sam & Max Season One Sam & Max Season Two Sam..

398 Kč

Neon Chrome

Neon Chrome

Kyberpunková střílečka z pohledu ptačí perspektivy s kompletně zničitelným prostředím, kterou můžete odehrát sami nebo s kamarádem a to klidně i na ro..

151 Kč

Worms Pinball

Worms Pinball

Červíci se vrací a tentokrát mají opravdové koule! Klasická hra Worms™ Pinball vyšle roztomilého růžového červíka na výlet po nejrealističtějších pinb..

179 Kč

SuperTrucks Offroad

SuperTrucks Offroad

SuperTrucks Offroad to je závodní hra s pohledem shora inspirována klasickou arkádovou/NES klasikou „Ironman Super Offroad“ a nabízí off-road arkádové..

266 Kč

Poslední zobrazené

Mugsters

Mugsters

Mimozemšťané ovládli planetu a zotročili lidstvo. Pouze vy máte potřebné znalosti potřebné k odvrácení strašné hrozby, osvobození pozemšťanů a ZÁCHRAN..

337 Kč Cena bez DPH: 337 Kč

Platební možnosti

Imagem