• Mushroom 11
Indie logická 2D plošinovka, v níž ovládáte améboidní mimozemský organismus poněkud netradičním způsobem - tím, že v určitém místě ničíte jeho buňky, přičemž tvor okamžitě dorůstá na ostatních stranách. Tím můžete měňavku tvarovat dle potřeby nebo ji přimět k pohybu a různým dalším akcím. Úkolem hráče je provést amébu rozmanitým prostředím nepřátelského a zároveň krásného světa, v němž se dají překonávat různé překážky, porážet mimozemští protivníci a pohlcovat bonusy.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mushroom 11

  • 122 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 122

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Kings Bounty Platinum Edition

Kings Bounty Platinum Edition

Kings Bounty Platinum Edition obsahuje:Kings Bounty The LegendKings Bounty Armored PrincessKings Bounty CrossworldsNáplní hry je plněn&i..

213 Kč

Interplanetary

Interplanetary

Interplanetary je tahová strategická střelecká hra postavená na tvrdém sci-fi základu. Nabízí hráčům meziplanetární bojiště, kde se mohou starat o své..

266 Kč

Armello

Armello

Spojují se zde prvky karetních a stolních her a tahové strategie s hrou na hrdiny. Děj se odehrává ve zvířecí říši. Vaším hlavním úkolem je získání tr..

286 Kč

Pro Evolution Soccer 2018 Barcelona Edition | PES 2018

Pro Evolution Soccer 2018 Barcelona Edition | PES 2018

Speciální edice verze věnovaná fanouškům FC Barcelona a PES! Získejte exkluzivní obsah pro myClub spojený s klubem! • 1x speciální agent FCB • 1x FCB ..

1 049 Kč

Poslední zobrazené

Mushroom 11

Mushroom 11

Indie logická 2D plošinovka, v níž ovládáte améboidní mimozemský organismus poněkud netradičním způsobem - tím, že v určitém místě ničíte jeho buňky, ..

122 Kč Cena bez DPH: 122 Kč

Platební možnosti

Imagem