• Mushroom 11
Indie logická 2D plošinovka, v níž ovládáte améboidní mimozemský organismus poněkud netradičním způsobem - tím, že v určitém místě ničíte jeho buňky, přičemž tvor okamžitě dorůstá na ostatních stranách. Tím můžete měňavku tvarovat dle potřeby nebo ji přimět k pohybu a různým dalším akcím. Úkolem hráče je provést amébu rozmanitým prostředím nepřátelského a zároveň krásného světa, v němž se dají překonávat různé překážky, porážet mimozemští protivníci a pohlcovat bonusy.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Mushroom 11

  • 122 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 122

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Syberia

Syberia

Kate Walker, mladá a ambiciózní právnička z New Yourku dostane případ, který se zprvu zdá jako banální záležitost s jasným průběhem – postarat se o pr..

123 Kč

STAY

STAY

Co byste udělali, kdyby osud neznámé osoby spočinul ve vašich rukou? A jak si poradíte, když záleží na každé vteřině?Mnohonásobně oceňované grafické d..

310 Kč

Motorcycle Club

Motorcycle Club

Jízda vašeho života!Řiďte jeden z 22 motocyklů značky BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuji a Yamaha.Kubatury od 125 po 2000. Čeká vás unikátní zážitek dí..

245 Kč

PAC-MAN and the Ghostly Adventures

PAC-MAN and the Ghostly Adventures

Pac je zpátky v úplně nové hře pro úplně novou generaci fanoušků. Hra je postavená na originálním příběhu a všech roztomilých postavách z oblíbeného a..

310 Kč

Poslední zobrazené

Mushroom 11

Mushroom 11

Indie logická 2D plošinovka, v níž ovládáte améboidní mimozemský organismus poněkud netradičním způsobem - tím, že v určitém místě ničíte jeho buňky, ..

122 Kč Cena bez DPH: 122 Kč

Platební možnosti

Imagem