• Planet Alcatraz
Planet Alcatraz je 3D isometrické RPG, ve kterém hráč cestuje herním světem a bojuje s nepřáteli v real-time režimu. V podstatě je možné hru Planet Alcatraz označit za nelineární dobrodružství se spoustou střílení. Hra kombinuje několik žánrů, ale i přesto nezůstala na půl cesty a vypadá jako klasické RPG, které je však postavené na speciálně vyvinutém systému.Hra se odehrává na vězeňské planetě Alcatraz. Její obyvatelé jsou notoričtí kriminálníci, kteří sem byli vykázáni na zbytek života za jejich hrůzné činy. Hlavním úkolem hry je řídit skupinu sabotážníků, která na začátku obsahuje jen jednoho člena, ale v průběhu hry se rozroste. Hráč musí využít různé zdroje a prostředky, aby dokončil svou misi.Hlavní vlastnosti: Velké množství hlavních vlastností hry dělá z Planet Alcatraz unikátní hru, ale fanoušci titulů jako Crusader: No Regret, Fallout Tactics, Star Wars: Knights of Old Republic, Silent Storm a Rage of Mages si ve hře určitě najdou to svoje.Absolutně unikátní svět.Tvorba hlavní postavy dovoluje změnu základních charakteristik a vzhledu, včetně obličejových animací, ovládaných prostřednictvím technologie LifeMode.Pokročilý systém rolí a boje byl vyvinut speciálně pro tuto hru.Napínavá atmosféra, která vám má pomoci se ponořit do kriminálního světa na planetě.Komplexní dialogový systém umožňující hráči zvolit si, jak se bude chovat a jak bude komunikovat.Možnost ovlivnit nehráčské postavy morálně i fyzicky.Kolem 100 druhů chladných a střelných zbraní.Kolem 200 postav, se kterými si můžete popovídat.Kolem 80 originálních monster, včetně létajících a jedovatých.Filmečky šetrně zasazené do příběhové linky.Napínavý nelineární příběh se snoubí se spoustou nepředvídatelných událostí.Boje a dobrodružství s různými možnostmi chování a v bitvách.Originální zvuk a hudba.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Planet Alcatraz

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Super Rude Bear Resurrection

Super Rude Bear Resurrection

Plošinovka s medvědem se zajímavým konceptem, kdy při každé smrti se stává hra snazší díky svým předešlým padlým tělům, které můžete používat jako plo..

156 Kč

Curse of Naxxramas + 9 Hearthstone Pack

Curse of Naxxramas + 9 Hearthstone Pack

"Balíček" obsahuje:- Nové dobrodružství Curse of Naxxramas (všechna křídla)- 9x Hearthstone Pack z libovolné edice (7+2)1) Curse of Naxxramas:Zlo si c..

1 429 Kč

Men of War Assault Squad MP Supply Pack Alpha

Men of War Assault Squad MP Supply Pack Alpha

MP Supply Pack Alpha je oficiální rozšíření pro hru Men of War: Assault Squad, které obsahuje 5 nových map pro více hráčů. Každá mapa obsahuje unikátn..

81 Kč

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Vstupte do světa Final Fantasy XV a prožijte epickou akční jízdu napěchovanou emocemi a velkolepými bitvami. Jste Noctis, korunní princ království Luc..

600 Kč

Poslední zobrazené

Planet Alcatraz

Planet Alcatraz

Planet Alcatraz je 3D isometrické RPG, ve kterém hráč cestuje herním světem a bojuje s nepřáteli v real-time režimu. V podstatě je možné hru Planet Al..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem