• Planet Alcatraz
Planet Alcatraz je 3D isometrické RPG, ve kterém hráč cestuje herním světem a bojuje s nepřáteli v real-time režimu. V podstatě je možné hru Planet Alcatraz označit za nelineární dobrodružství se spoustou střílení. Hra kombinuje několik žánrů, ale i přesto nezůstala na půl cesty a vypadá jako klasické RPG, které je však postavené na speciálně vyvinutém systému.Hra se odehrává na vězeňské planetě Alcatraz. Její obyvatelé jsou notoričtí kriminálníci, kteří sem byli vykázáni na zbytek života za jejich hrůzné činy. Hlavním úkolem hry je řídit skupinu sabotážníků, která na začátku obsahuje jen jednoho člena, ale v průběhu hry se rozroste. Hráč musí využít různé zdroje a prostředky, aby dokončil svou misi.Hlavní vlastnosti: Velké množství hlavních vlastností hry dělá z Planet Alcatraz unikátní hru, ale fanoušci titulů jako Crusader: No Regret, Fallout Tactics, Star Wars: Knights of Old Republic, Silent Storm a Rage of Mages si ve hře určitě najdou to svoje.Absolutně unikátní svět.Tvorba hlavní postavy dovoluje změnu základních charakteristik a vzhledu, včetně obličejových animací, ovládaných prostřednictvím technologie LifeMode.Pokročilý systém rolí a boje byl vyvinut speciálně pro tuto hru.Napínavá atmosféra, která vám má pomoci se ponořit do kriminálního světa na planetě.Komplexní dialogový systém umožňující hráči zvolit si, jak se bude chovat a jak bude komunikovat.Možnost ovlivnit nehráčské postavy morálně i fyzicky.Kolem 100 druhů chladných a střelných zbraní.Kolem 200 postav, se kterými si můžete popovídat.Kolem 80 originálních monster, včetně létajících a jedovatých.Filmečky šetrně zasazené do příběhové linky.Napínavý nelineární příběh se snoubí se spoustou nepředvídatelných událostí.Boje a dobrodružství s různými možnostmi chování a v bitvách.Originální zvuk a hudba.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Planet Alcatraz

  • 136 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 135

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

World War II Panzer Claws

World War II Panzer Claws

Zatímco životy nevinných lidí na ostrově visí na vlásku, na palubě lodi Bloudící hněv zavládne nedůvěra a následně i vzpoura. Kapitán lodi je natolik ..

97 Kč

The Final Station

The Final Station

Svět zanikl. Ne však pro tebe ... alespoň ne teď. Teď když máš k dispozici několik tisíc tunový vlak, máš obrovskou výhodu oproti infikovaným hordám. ..

146 Kč

Bitdefender Total Security 2017 1lic. 3 měs.

Bitdefender Total Security 2017 1lic. 3 měs.

Bitdefender Total Security 2017 představuje nejvyšší stupeň ochrany domácího počítače založenou na technologii již několikrát oceněné společností AV-T..

208 Kč

Megabyte Punch

Megabyte Punch

Vybuduj si vlastního bojovníka v bojovné skákačce Megabyte Punch. Využij k tomu 150 vlastností, které poskytují nekonečnou kombinaci tvého charakteru...

309 Kč

Poslední zobrazené

Planet Alcatraz

Planet Alcatraz

Planet Alcatraz je 3D isometrické RPG, ve kterém hráč cestuje herním světem a bojuje s nepřáteli v real-time režimu. V podstatě je možné hru Planet Al..

136 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Platební možnosti

Imagem