• Planet Nomads
Planet Nomads přinese příběh vesmírného badatele, který ztroskotal na neznámé planetě a k dispozici má pouze základní nástroje. Vydáte se prozkoumávat neznámé a procedurální generované planety jako skutečný vesmírný nomád.Postupem hrou se dostáváte k lepším technologiím, vylepšujete svůj oblek a snažíte se za každou cenu prožít v místě, kam před vámi žádný jiný člověk nevkročil. Hráči si budou moci v Planet Nomads budovat vlastní základny a vedle toho také celou řadu vozidel či létajících prostředků.Můžete si postavit například drone, písečnou buginu, tank či vznášedlo. Planet Nomads vám poskytne v budování úplnou svobodu a tak je na vás jestli si uděláte základnu hluboko pod zemí, vysoko v oblacích, anebo prostě jen na zemi.Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Planet Nomads

  • 623 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 622

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Whos Your Daddy

Whos Your Daddy

Who's Your Daddy je neformální hra představující bezradného otce, který se pokouší zabránit smrti jeho syna, který ji naopak aktivně vyhledává.Současn..

213 Kč

Expeditions Viking

Expeditions Viking

Coby nově ustanovený náčelník skromného vikinského klanu budete mít svou vlastní vesnici. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, bude..

398 Kč

Clockwork Tales Of Glass and Ink

Clockwork Tales Of Glass and Ink

Clockwork Tales: Of Glass and Ink je klasickým představitelem point and click adventur. Na svět se díváte z vlastních očí, přičemž pro pohyb a jakékol..

94 Kč

Dragons Dogma Dark Arisen

Dragons Dogma Dark Arisen

Po více jak dvou letech přichází původně pouze konzolová hra Dragon´s Dogma také na PC. Nenechte si ují..

264 Kč

Poslední zobrazené

Planet Nomads

Planet Nomads

Planet Nomads přinese příběh vesmírného badatele, který ztroskotal na neznámé planetě a k dispozici má pouze základní nástroje. Vydáte se prozkoumávat..

623 Kč Cena bez DPH: 623 Kč

Platební možnosti

Imagem