Profil Společnosti

O Gear4Gamers.cz


Historie eshopu Gear4gamers je velmi dlouhá a sahá až do roku 2008, kdy jste na nás na internetu mohli poprvé narazit. Od začátku existence jsme se snažili nabídnout našim zákazníkům to nejlepší z her, herního příslušenství a oblečení pro hráče. Vždy jsme se snažili být co nejlepší v tom co děláme, protože sami jsme byli v době založení eshopu aktivními členy týmů na české eSports scéně a rozumíme potřebám progamerů a hardcore hráčů. Díky úzkému provázání s herní komunitou a sponzoringem několika předních českých týmů v té době, jsme se velmi rychle stali zažitým partnerem a dobrými obchodníky. To co náš obchod vždy odlišovalo od ostatních, byl osobní přístup k zákazníkovi, ochota řešit všechny vzniklé problémy ihned k vaší spokojenosti a pečlivost, kterou jsme věnovali našim produktům a tvorbě našeho obrazu v očích herních nadšenců. V roce 2010 jsme byli nuceni z osobních důvodů obchod prodat a po několika změnách majitelů doputoval ke svému zániku. Nyní o šest let později byla touha vrátit gear4gamers mezi špičku mezi herními obchody tak silná, že jsme ji nakonec zrealizovali a jsme silnější než kdy předtím. Počítačové hry jsou naše vášeň stejně jako vaše a nejde nám jen o čísla, ale i o radost, kterou vám přinese nakupování u nás.


Proč nakupovat u nás?

 - Děláme to, čemu rozumíme a to jsou PC hry a vše okolo nich

 - Staráme se o vás a vždy jsme ochotní vám pomoci

 - Máme hezké ceny

 - Děláme akce, jsme kreativní a vymýšlíme pořád něco nového

 - I nakupování bude pro vás hra, co vás bude bavit a budete se rádi vracet

 - Pokud se nám něco nepovede, umíme prohrávat, chyby přiznat a řešit k vaší spokojenosti


A kdo se tedy o vás vlastně stará ?Lukáš Čech

Dlouholetý hudebník, fanoušek filmů, her a veškeré ostatní formy umění. Stará se o funkčnost a vzhled eshopu, aby se vám u nás líbilo. Má taky na starosti vyřizování objednávek a finanční záležitosti.


Janek Trněný

Stejně jako Lukin i Janek se věnuje hudbě, ve stejné hudební skupině. Stará se o produkty na gear4gamers, tak abyste si vždy byli jistí co kupujete. Také vyřizuje objednávky a komunikuje se zákazníky.