• Punch Club Deluxe
Deluxe edice obsahuje : základní hru Punch Club soundtrack exkluzivní artbook Tvého otce brutálně zavraždili přímo před tvýma očima. Teď musíš tvrdě trénovat, jíst kuřecí a mlátit cizí chlápky do obličeje, abys získal respekt v Punch Clubu a objevil, kdo je zodpovědný za smrt tvého otce. Punch Club je boxerský manažerský simulátor s rozvětvenými příběhovými linkami. Tvůj cíl je jasný, ale jak se k němu dobereš, záleží na tom, zda zvolíš legální způsob a propracuješ se postupně vzhůru po žebříčku, nebo zda si vybereš nebezpečnější, temnou cestu. Během svého dobrodružství si budeš volit směr, kterým zaměříš svě schopnosti. Zvolíš cestu Draka, cestu Želvy nebo snad cestu [jinou cestu?]? Tvá síla, přesnost a hbitost závisí na cestě, která se stane tvou volbou. Tak co, máš na zádech pruhy nebo místo rukou ploutve? A každé tvé rozhodnutí hraje roli, obzvlášť v osobním životě. Budeš se snažit balancovat mezi přáteli, láskou, prací, oddechem, dalšími vztahy a možnou hvězdnou slávou, to vše spolu s tvrdým tréninkem v tělocvičně a bojem s aligátory. Život není jen posilovna, chápeš?

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Punch Club Deluxe

  • 151 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 151

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mountain Crime Requital

Mountain Crime Requital

Někdo vraždí hosty horského střediska a ty můžeš být další obětí, pokud nevyřešíš tajemství ukryté v samotném srdci tohoto thrilleru, při kterém v žil..

92 Kč

Laser Disco Defenders

Laser Disco Defenders

Přidejte se ke skupině hrdinů, kteří se nazývají Laser Disco Defenders a pomozte jim porazit zlého Monotónní..

123 Kč

Rising Storm

Rising Storm

OBSAHUJE VEŠKERÝ OBSAH RED ORCHESTRA 2!Rising Storm jej další hrou v cenami ověnčené sérii Red Orchestra. Výbornou hratelnost, inovativní funkce a rea..

419 Kč

Ride 2

Ride 2

KDO SE BOJÍ, NESMÍ ZÁVODITVítejte v chrámu motorek, v té jediné digitální garáži, ve které budete moct objevovat, přetvářet a zkoušet ty nejrychlejší,..

634 Kč

Poslední zobrazené

Punch Club Deluxe

Punch Club Deluxe

Deluxe edice obsahuje : základní hru Punch Club soundtrack exkluzivní artbook Tvého otce brutálně zavraždili přímo před tvýma oč..

151 Kč Cena bez DPH: 151 Kč

Platební možnosti

Imagem