• Rogue Stormers
Ve hře Rogue Stormers si můžete užít klasický herní styl běhání a střílení v moderním provedení, a se všemi vymoženostmi, které nabízejí roguelike tituly. Všechny hry jsou odlišné díky náhodnému generování map a různým zbraním.Rogue Stormers je hlavně o rychlé akci, za běhu musíte skákat, střílet a odpalovat všechny nepřátele. Můžete si zahrát sami, nebo najít nějakého přítele na kooperaci.Náhodné generování úrovní.Hra je zábavná a náročná během celého průběhu.Vyberte si z množství vylepšení při zisku úrovně.V lokálním nebo online multiplayer režimu, si můžete zahrát s 2 až 4 hráči.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Rogue Stormers

  • 251 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 251

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Shock Tactics

Shock Tactics

Shock Tactics spojuje RTS prvky budování základen s tahovou taktickou akcí ve stylu Xcomu. Prozkoumávání planet i náhodně generovaný svět zaručují zno..

353 Kč

Vampire Legends The True Story of Kisilova

Vampire Legends The True Story of Kisilova

Vampire Legends: The True Story of Kisilova je klasickým představitelem point and click adventur. Na svět se díváte z vlastních očí, přičemž pro pohyb..

94 Kč

Starpoint Gemini Warlords

Starpoint Gemini Warlords

Starpoint Gemini Warlords je hra, která kombinuje to nejlepší z několika žánrů – jedná se o „strategii z přední linie boje“ – ve hře budete kombinovat..

213 Kč

DEAD OR ALIVE 5 Last Round

DEAD OR ALIVE 5 Last Round

Jedna z nej bojových sérií Dead or Alive se vrací zpět v podobě tohoto pátého dílu, kde budete moci objevovat mnoho změn. Budete si moci užit nejtvrdš..

533 Kč

Poslední zobrazené

Rogue Stormers

Rogue Stormers

Ve hře Rogue Stormers si můžete užít klasický herní styl běhání a střílení v moderním provedení, a se všemi vymoženostmi, které nabízejí roguelike tit..

251 Kč Cena bez DPH: 251 Kč

Platební možnosti

Imagem