• Shadows on the Vatican - Act 1 Greed
Při návštěvě Říma z Chicaga, kde pracuje jako doktor, zareaguje bývalý kazatel James Murphy na tajemnou žádost o pomoc jeho přítele Cristoforo. Zmizení kufříku obsahujícího kompromitující materiály je dost na to, aby to přesvědčilo Jamese, že jeho přítel se stal obětí čehosi podezřelého a temného.Propojení s Vatikánem a několik zvláštních souvislostí s jeho traumatizující minulostí pobídne Jamese, aby se dostal až ke kořenům této záhady. Na jeho nebezpečné a napínavé cestě potká James toho nejnepravděpodobnějšího společníka, který zpochybňuje jeho nejhlubší přesvědčení. A tak obě postavy začínají jak fyzickou cestu za nalezením pravdy, tak metaforicý průzkum duše a nejtemnějších tajemství, která každý z nich skrývá, dokonce i takový "rytíř víry" jako je James.Dějištěm tohoto dobrodružství se stává Řím - město utápějící se v nekonečném úsvitu, jeho obloha je zbarvena krví prolitou za více než 30 let intrik: krev nevinných i vinných, známých i neznámých obětí.Shadows on the Vatican je napínavá point-and-click adventura o 4 actech, inspirovaná skutečnými událostmi novodobé italské historie, volně adaptovaná z bestselleru Davida Yallopa "In God's Name".přes 10 míst v každé episodě, ve vysoké grafické kvalitě a s podporou full (až 1920x1080).Realistické postavy s hodinami motion-capture animací.Zajímavě zasazené hádanky a spousta hodin hraní.Animovaný barevná komiks od cenami ověnčeného Daniela di Matteo.Plný anglický dabing.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

  • 190 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 190

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Frostpunk

Frostpunk

Mysleli jsme, že parní stroje jsou jen relikt minulosti, památka na 19 století, kdy byl průmysl v plenkách. Nyní je..

539 Kč

Explodemon

Explodemon

Explodemon kombinuje retro styl 16-bitových plošinovek a japonských akčních titulů s vylepšovatelnými schopnostmi, skrytými předměty a záludnými hádan..

245 Kč

Toybox Turbos

Toybox Turbos

Nastartuj hračky! Ve hře Toybox Turbos si připomenete klasické stolní závodění - nyní s podporou Oculus Rift Development Kit 2 (DK2) virtual reality h..

75 Kč

Humanity Asset

Humanity Asset

Humanity Asset je 3D plošinovka ve stylu Metroidu, která skládá poctu tradici klasických retro stříleček.Mimozemšťané zaútočili na Zemi, aby připravil..

266 Kč

Poslední zobrazené

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

Shadows on the Vatican - Act 1 Greed

Při návštěvě Říma z Chicaga, kde pracuje jako doktor, zareaguje bývalý kazatel James Murphy na tajemnou žádost o pomoc jeho přítele Cristoforo. Zmizen..

190 Kč Cena bez DPH: 190 Kč

Platební možnosti

Imagem