• Soulcalibur VI Deluxe Edition
"SOULCALIBUR VI Deluxe Edition osahuje The SOULCALIBUR VI a Season Pass.Představujeme nejnovější přírůstek série SOULCALIBUR!Vychutnej si zbrusu nové herní možnosti v nádherném grafickém zpracování, jaké svět bojových her dosud nepoznal!■ Zbrusu nové mechaniky boje!Reversal Edge: umožňuje zablokovat výpad soupeře a provést protiútok! Dokonalá směs obrany a útoku.Soul Charge: dočasné posílení, které dokáže zvrátit vývoj bitvy.Rozdávej smrtící údery, působ obrovské kombinované škody a likviduj obávané protivníky!■ Široká škála režimů pro jednoho!PŘÍBĚH: Díky režimu Soul Chronicle můžeš znovu prožít úplně první SOULCALIBUR odehrávající se v 16. století.■ Rozsáhlá nabídka herních režimů!Vrhni se v online režimu do soubojů s hráči z celého světa!V režimu tvorby si můžeš vytvořit postavu odpovídající tvým představám!■ Hostující postava Do boje se zapojuje i Geralt z herní série o zaklínači od CD Projekt Red!"CD PROJEKT®, The Witcher®, Geralt® are registered trademarks of CD PROJEKT Capital Group. The Witcher game © CD PROJEKT S.A. Developed by CD PROJEKT S.A. All rights reserved. SOULCALIBUR™VI&©2018 BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Soulcalibur VI Deluxe Edition

  • 2 471 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 2470

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

My Memory of Us Collectors Edtion

My Memory of Us Collectors Edtion

My Memory of Us Collector's Edtion obsahuje také artbook a herní soundtrack.V My Memory of Us vzpomeneme na přátelství mezi jedním chlapcem a jednou d..

507 Kč

Hacknet

Hacknet

Zapomeňte na laciné "hackovací" minihry z velkých tříáčkových her. Na trhu je Hacknet, který se chlub..

94 Kč

Dungeon of the Endless

Dungeon of the Endless

Rogue-like hra kombinující principy tower defense a tahové strategie. Hráč má na začátku za úkol br&a..

165 Kč

DragoDino

DragoDino

DragoDino, epické dobrodružství v procedurálně generovaném universu, ve kterém, aby ses vyšplhal co nejvýše, je boj výzvou!Jako DragoDino budeš muset ..

315 Kč

Poslední zobrazené

Soulcalibur VI Deluxe Edition

Soulcalibur VI Deluxe Edition

"SOULCALIBUR VI Deluxe Edition osahuje The SOULCALIBUR VI a Season Pass.Představujeme nejnovější přírůstek série SOULCALIBUR!Vychutnej si zbrusu nové ..

2 471 Kč Cena bez DPH: 2 471 Kč

Platební možnosti

Imagem