• Space Hulk Ascension
Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mariňáků Blood Angels, která byla v malém počtu vyslána prozkoumat hvězdný vrak (Space Hulk) plavidla Sin of Damnation. Zde budou mariňáci čelit obávaným Genestealerům, kteří jsou zde v drtivé převaze. Bude proto zapotřebí jednat obezřetně, vyhnout se ztrátám a hodně taktizovat.Jedná se o tahovou záležitost, kdy je potřeba si předem promyslet veškeré své tahy a činnosti, co lze v daném kole provést. Hra obsahuje i multiplayer, kde se jeden hráč ujme jednotky Terminátorů z Blood Angels a druhý se zase početnější skupiny Genestealerů. Je třeba brát v potaz, že se jedné o převod deskové hry, a tak jsou pravidla a hody kostkou velmi věrné své předloze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Space Hulk Ascension

  • 132 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 132

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Sonic Mania

Sonic Mania

Dvou rozměrný Sonic je zpět ve zcela novém dobrodružství. Klasický Sonic se vrací se zbrusu novými lokacemi. Hrajte jako Sonic, Tails a Knuckles a záv..

457 Kč

EARTHLOCK Festival of Magic OST

EARTHLOCK Festival of Magic OST

Originální soundtrack hry EARTHLOCK Festival of MagicHudba: Eiko NicholsDodatečná hudba: Hiroki Kikuta & Frits OlsenTento obsah vyžaduje základní hru ..

160 Kč

DeathMetal

DeathMetal

Máte (nebo měli jste) rádi Arkanoid? Myslíte si, že vám šel? A že jste v něm dobří?Tak tato hra Vás z těchto názorů „vyléčí“.DeathMetal je ten nejvíce..

88 Kč

Battle Chasers Nightwar

Battle Chasers Nightwar

V Battle Chasers: Nightwar se hráči ujímají trojice hrdinů, kteří z městečka jménem Harm 's Way vyrážejí vstříc dobrodružství a nebezpečí. Jednotlivé ..

440 Kč

Poslední zobrazené

Space Hulk Ascension

Space Hulk Ascension

Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mar..

132 Kč Cena bez DPH: 132 Kč

Platební možnosti

Imagem