• Space Hulk Ascension
Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mariňáků Blood Angels, která byla v malém počtu vyslána prozkoumat hvězdný vrak (Space Hulk) plavidla Sin of Damnation. Zde budou mariňáci čelit obávaným Genestealerům, kteří jsou zde v drtivé převaze. Bude proto zapotřebí jednat obezřetně, vyhnout se ztrátám a hodně taktizovat.Jedná se o tahovou záležitost, kdy je potřeba si předem promyslet veškeré své tahy a činnosti, co lze v daném kole provést. Hra obsahuje i multiplayer, kde se jeden hráč ujme jednotky Terminátorů z Blood Angels a druhý se zase početnější skupiny Genestealerů. Je třeba brát v potaz, že se jedné o převod deskové hry, a tak jsou pravidla a hody kostkou velmi věrné své předloze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Space Hulk Ascension

  • 132 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 132

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Shadow Tactics Blades of the Shogun

Shadow Tactics Blades of the Shogun

SHADOW TACTICS: Blades of the Shogun je hardcore taktická stealth hra zasazená do Japonska za éry města EDO.Převezměte kontrolu nad týmem smrtících sp..

391 Kč

Clandestine

Clandestine

V období studené války zažívalo špionské povolání zlaté časy. Černobílá éra ale nemohla trvat věčně, díky pádu Sovětského svazu se svět tajných služeb..

457 Kč

Yooka-Laylee

Yooka-Laylee

Yooka-Laylee je nová plošinovka s otevřeným světem od veteránů žánru, společnosti Playtonic!Objev krásné obří světy, poznej (a poraz) nezapomenutelné ..

666 Kč

Mighty No. 9

Mighty No. 9

Ve 2D akční plošinovce Mighty No. 9 budete hrát jako robot Beck, který jako jediný není infikován tajemným počítačovým virem, který způsobil šílenství..

138 Kč

Poslední zobrazené

Space Hulk Ascension

Space Hulk Ascension

Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mar..

132 Kč Cena bez DPH: 132 Kč

Platební možnosti

Imagem