• Space Hulk Ascension
Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mariňáků Blood Angels, která byla v malém počtu vyslána prozkoumat hvězdný vrak (Space Hulk) plavidla Sin of Damnation. Zde budou mariňáci čelit obávaným Genestealerům, kteří jsou zde v drtivé převaze. Bude proto zapotřebí jednat obezřetně, vyhnout se ztrátám a hodně taktizovat.Jedná se o tahovou záležitost, kdy je potřeba si předem promyslet veškeré své tahy a činnosti, co lze v daném kole provést. Hra obsahuje i multiplayer, kde se jeden hráč ujme jednotky Terminátorů z Blood Angels a druhý se zase početnější skupiny Genestealerů. Je třeba brát v potaz, že se jedné o převod deskové hry, a tak jsou pravidla a hody kostkou velmi věrné své předloze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Space Hulk Ascension

  • 135 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 134

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Conan Exiles

Conan Exiles

Jsi vyhnancem, utiskovaným vyvrhelem, který byl odsouzen k putování a živoření v barbarské pustině, kde slabí jsou sraženi do prachu zapomění a silní ..

577 Kč

Battle Chasers Nightwar

Battle Chasers Nightwar

V Battle Chasers: Nightwar se hráči ujímají trojice hrdinů, kteří z městečka jménem Harm 's Way vyrážejí vstříc dobrodružství a nebezpečí. Jednotlivé ..

449 Kč

Elex

Elex

ELEX je akční hra na hrdiny od cenami ověnčených tvůrců série Gothic, zasazená do zcela nového postapokalyptického sci-fi/fantasy světa, ve kterém se ..

522 Kč

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon je hra celkově podobná The Binding of Isaac a funguje na podobných principech. Každá místnost je náhodně generována a tak není ani j..

477 Kč

Poslední zobrazené

Space Hulk Ascension

Space Hulk Ascension

Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mar..

135 Kč Cena bez DPH: 135 Kč

Platební možnosti

Imagem