• Space Hulk Ascension
Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mariňáků Blood Angels, která byla v malém počtu vyslána prozkoumat hvězdný vrak (Space Hulk) plavidla Sin of Damnation. Zde budou mariňáci čelit obávaným Genestealerům, kteří jsou zde v drtivé převaze. Bude proto zapotřebí jednat obezřetně, vyhnout se ztrátám a hodně taktizovat.Jedná se o tahovou záležitost, kdy je potřeba si předem promyslet veškeré své tahy a činnosti, co lze v daném kole provést. Hra obsahuje i multiplayer, kde se jeden hráč ujme jednotky Terminátorů z Blood Angels a druhý se zase početnější skupiny Genestealerů. Je třeba brát v potaz, že se jedné o převod deskové hry, a tak jsou pravidla a hody kostkou velmi věrné své předloze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Space Hulk Ascension

  • 132 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 132

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Rising Storm 2 Vietnam

Rising Storm 2 Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam je pokračování "Hry roku 2011 a 2013 pro více hráčů" podle serveru PC Gamer, vydané Tripwire Interactive a vyvíjené studiem An..

253 Kč

Angry Video Game Nerd Adventures

Angry Video Game Nerd Adventures

Angry video Game Nerrd Adventures je výborná, akční, 2D hra, která, ne nadarmo, získala titul nejvíce odměňované hry roku 2013. Tato hra Vám nabídne 1..

248 Kč

Keep Talking and Nobody Explodes

Keep Talking and Nobody Explodes

Ocitnete se uvězněni sami v pokoji s tikající časovanou bombu. Vaši přátelé mají návod, jak bombu zneškodnit, ale zase nemohou vidět bombu, takže si b..

418 Kč

Urban Empire

Urban Empire

Staňte se starostou, který bude rozhodovat úplně o všem. Začnete v době průmyslové revoluce kolem roku 1820 a postupně budete objevovat nové technolog..

253 Kč

Realpolitiks

Realpolitiks

Staň se vůdcem libovolné země v současném světě v PC hře Realpolitiks - dostupné strategii v reálném čase strategie v masovém měřítku. Vyjdi z každé s..

303 Kč

Bad Rats Show

Bad Rats Show

Bad Rats je logická hra založená na fyzice, ve které potkani připravují pomstu proti svým odvěkým nepřátelům - kočkám!Vyřešte hádanky ve 2D a 3D mapác..

114 Kč

Poslední zobrazené

Space Hulk Ascension

Space Hulk Ascension

Překopávky původní hry "Space Hulk", jež vychází ze své deskové předlohy ze světa Warhammer 40 000. Hráč se ujme role velitele kapituly vesmírných mar..

132 Kč Cena bez DPH: 132 Kč