Strategy First

Porovnání výrobku (0)


9th Company Roots Of Terror

9th Company Roots Of Terror

Děj této hry se odvíjí od ostře sledované sovětské mise v Afghánistánu z roku 1988. Ujmete se velení celé roty, která čítá 39 členů a ke svému postupu..

206 Kč

Bad Rats Show

Bad Rats Show

Bad Rats je logická hra založená na fyzice, ve které potkani připravují pomstu proti svým odvěkým nepřátelům - kočkám!Vyřešte hádanky ve 2D a 3D mapác..

117 Kč

Bad Rats: the Rats Revenge

Bad Rats: the Rats Revenge

Bad Rats je logická hra založená na fyzice, kde krysy nakonec dostanou svou krvavou pomstu na své nové vězně: Kočky.Přijďte s kreativními řešeními pro..

76 Kč

FlatOut

FlatOut

FlatOut je závodní hra naplněná adrenalinem, výbušnou fyzikou, velkolepými efekty a grafikou, inovativními herními mechanismy a starou dobrou zábavou!..

117 Kč

FlatOut 2

FlatOut 2

Flatout dvojka přináší řadu změn, ale v jádru je to furt starej dobrej Flet se zničitelným prostředím a hustou "auto-destrukční" akcí. Developeři přid..

180 Kč

FlatOut 4 Total Insanity

FlatOut 4 Total Insanity

Hra FlatOut 4: Total Insanity, to je vysokorychlostní demolition derby se silnými vozy, závodními auty, náklaďáky, ale i zmrzlinářským vozem s raketov..

213 Kč

Ghost Master

Ghost Master

Duchové a přízraky, kvílice spektra a lstivý gremlini , nyní jim budeš velet a tvým úkolem nebude nic jiného, než co nejvic vyděsit obyvatele městečka..

168 Kč

Squadron Sky Guardians

Squadron Sky Guardians

"Squadron: Sky Guardians" byla navržena ve třech etapách v různých obdobích (1942, 1981 a 2016) v žánru bojového letového simulátoru. V roce 1942, po ..

162 Kč

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)