• Wonder Boy: The Dragon's Trap
Wonder Boy: The Dragon’s Trap je nádherná dobrodružná hra s ručně malovanou grafikou, jaká se dnes už moc nevidí. Ve hře se ujmete role chlapce, který byl proklet a je tedy napůl člověk, napůl plaz. Vaší jedinou nadějí na spasení je nalézt magický artefakt jménem Salamandrův Kříž, který Vás dokáže změnit zpátky v člověka. Zvládnete to?

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Wonder Boy: The Dragon's Trap

  • 389 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 389

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dirty Bomb Fragger

Dirty Bomb Fragger

Dirty Bomb je další výborná FPS, která každého střelce vrátí k samotným kořenům v té nejčistčí, rychle se rozvíjející týmové hře, která je výzvou snad..

136 Kč

Realpolitiks

Realpolitiks

Staň se vůdcem libovolné země v současném světě v PC hře Realpolitiks - dostupné strategii v reálném čase strategie v masovém měřítku. Vyjdi z každé s..

303 Kč

Anna's Quest

Anna's Quest

Draci, čarodějnice, trollové... Annu nikdo nezastaví. Probíjí si cestu vpřed díky telekinezi, neobvyklému využívání mučících nástrojů, vlohám k improv..

325 Kč

Rock of Ages

Rock of Ages

Rock of Ages je druhou hrou od ACE Team, tvůrců úspěšného Zeno Clash. Hráč se v její singleplayerové kampani ujímá role balvanu Sisyfa a ze svého hrad..

259 Kč

Hearts of Iron 2 Complete

Hearts of Iron 2 Complete

Hearts of Iron 2 Complete obsahuje základní hru Hearts of Iron II a dva datadisky Doomsday a Armageddon.Když se podařilo v roce 1945 porazit Německo, ..

154 Kč

DeathMetal

DeathMetal

Máte (nebo měli jste) rádi Arkanoid? Myslíte si, že vám šel? A že jste v něm dobří?Tak tato hra Vás z těchto názorů „vyléčí“.DeathMetal je ten nejvíce..

88 Kč

Poslední zobrazené

Wonder Boy: The Dragon's Trap

Wonder Boy: The Dragon's Trap

Wonder Boy: The Dragon’s Trap je nádherná dobrodružná hra s ručně malovanou grafikou, jaká se dnes už moc nevidí. Ve hře se ujmete role chlapce, který..

389 Kč Cena bez DPH: 389 Kč